Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni egy DPSDream...

Mit lehet tenni egy DPSDream 7 Tablettel, ha bekapcsoláskor kiírja, nagybetűkkel a nevét, de nem ép tovább, teljesen nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 18:11
 1/3 anonim válasza:
A felmerülő lehetőségek a következők: Megpróbálhatod azt hogy a bekapcsológomb és a hangerőgomb valamelyikével felhozhatod a tablett ugynevezett bios rendszerét (azthiszem annak hívják)a hangerő gombokkal tudsz fel és le lépkedni és a bekapcsoló gombal meg kiválasztani és ott visszaállíthatod az alaphelyzetbe a tabot, de ezzel úgy számolj hogy ami rajta volt az elveszik. A másik lehetőség hogy leszeded a hátulját a tabnak óvatosan hogy a képernyő meg ne repedjen és ott megszakítod az áramkört az aksi és a tab között, vársz 2-3 percet aztán vissza kötöd az aksit oda ahonnan leszedted majd bekapcsolod a tabot. Ha ezek közül eggyik se jó akkor kuka, legalábbis én ezt tettem a sajátommal, de ha ezekhez annyira nem értesz akkor inkább vidd el szakértőhöz nehogy még jobban elromoljon. Sok sikert :).
2019. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Az akku megszakítással nem törlődik? Mert akkor előbb inkább ezt próbálnám meg.
2019. jún. 1. 13:00
 3/3 anonim válasza:
Ezt nem tudom pontosan meghatározni mivel nekem azután sem működött. De elméleteim szerint ha csak elveszed az áromot tőle attol még megmarad minden. De ez nem garantált válasz. Esetleg elötte azt is megpróbálhatod hogy bekapcsolod addig ameddig megy és rákötöd a gépre a töltője segítségével majd onnan ha szerencséd van akkor elég annyira bekapcsolnia hogy hozzáférj az adataihoz és onnan letudod szedni a képeket stb... De még egyszer mondom nem biztos hogy megmaradnak a dolgok.
2019. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!