Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Attól működik egy számítógép...

Attól működik egy számítógép ha éppen van egy kis karcolás a gépházon vagy a monitor műanyag szegésén, A párom ennyire rigolyás lenne?

Figyelt kérdés

A párom nagyon érzékeny a műszaki dolgaira, tegnap is mikor éppen takarította a gépe belsejét meglátta, hogy a házának az oldallapján lévő plexin van pár szál hajszál karc, Aztán ahova a tápegységet fogatja be, ott az egyik menet körül éppen , hogy lejött egy picit a festék meg amúgy is azt a csavar úgyis eltakarja.


Na de a lényeg. Ez miatt képes lecserélni az egész gépházat vagy teljesen új gépet venni néven, hogy ez már nem az igazi meg ott van benne a tudat, hogy picit karcos.

Mert működik semmi baja nincs, és hiába mondom neki, hogy ha újat is venne azzal is ugyanez lesz előbb utóbb. Mert csak használódnak ezek az eszközök.


Itt vannak férfiak akik hasonlóan gondolkodnak vagy ennyire óvják a számítógépüket?? Segítsetek nekem ezt megérteni.


30/N


2019. jún. 5. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább egy jó ürügy arra, hogy miért vesz újat. :D :D

Egyébként az égvilágon semmi baja nem lesz az esztétikán kívül a karcoktól.

2019. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom én is mondani neki,főleg, ha olyan kis karcolásokról van szó amit én akkor látok ha nagyon süt a nap a gépére magyarán elenyésző. Nincs 2 éves a gépe mert ez az egyik fő hobbija , hogy imád gamerkedni vagy mi. Akkor úgy nézz ki nem minden férfi félti ennyire a kis gamer gépét.
2019. jún. 5. 07:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is féltem a gépem, de a párod erős túlzásba esett 😊 szerintem csak jobb házat szeretne esetleg a jobb hűtés miatt. Vagy csak szimplán sok a pénze és unalmában nem tud már mire költeni.
2019. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alain Delon ***** válasza:
100%
Elég beteges.
2019. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha már új gépházat vesz, vegyen edzet üvegeset és nem karcolodik.


De teljesen igazad van, nem normális dolog micro karcok miatt lecserélni.

2019. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Az van, hogy a fiúd végérvényesen és menthetetlenül szerelmes a számítógépébe. A legtöbb pasi a kocsijával ilyen, amikor az autót karcolja össze valaki, akkor ugyanúgy megy a nyígás, hogy ez így már használhatatlan szar és kikérik a parkoló környékén az összes biztonsági kamerafelvételt, hogy ki volt az az ökör, hogy aztán rongálásért jól beperelhesse. Képesek ezek az egész motorháztetőt kicserélni egy karcolás miatt, több tízezer forintot szoktak ezzel elégetni.

A nők meg jellemzően a ruházatot, cipőket szokták cserélni vagy a telefonjukat, ha beütik az oldalát. Mondjuk az igaz, hogy nekik még az se kell, hogy esztétikailag sérüljenek a termékek, mert ehelyett csak az ízlésük szokott sérülni, ezért minden hónapban újat kell venni mindenből.

2019. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Beteg a csávó, pattintsd, mert csak rosszabb lesz.
2019. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

OCD (Obszesszív-kompulzív zavar) - precizitási kényszer


„Előfordulhat precizitási kényszer, melynek során a beteg fillérre stimmelő kimutatásokat, listákat, statisztikákat készít otthoni dolgairól, avagy a normális használat során külsőleg minimálisan megsérült dolgait (pl. kissé megkarcolódott műszaki berendezések, vagy minimálisan foltos ruhák) kidobja, hogy hibátlant szerezzen be helyettük.”

2019. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha neki ez a hobbija, akkor lecserélni a plexis vackot teljesen oké, bár akár magának is csinálhat edzett üveg oldalt.

Nekem az az érzésem, hogy valami zavarja a géppel és többi dologról csak azért panaszkodott, hogy megmagyarázza miért kell cserélni (majd) az egészet. Nem akarom én a pszichológus játszani, de esetleg beszéld át vele a dolgot, úgy hogy nem érződik a hangodból, hogy elítéled az egész dolgot az elejétől fogva.

2019. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát fèrfi lètemre èn is mármár mániákusan vigyázok a holmijaimra főleg az elektronikus eszközeimre, de nem tudnèk 1-2 karc miatt kicserèlni semmit ( volt már olyan laptopom ami egy reggeliző tálcára volt felrögzítve mert magától szèthullott a burkolata de ugyan úgy használtam mèg èvekig ) .


Ugyanakkor nem èrtem felnőtt ember, ez a hobbilya, mièrt nem lehet nyiltan megmondani ha csak újítani szeretne?

2019. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!