Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 256 GB micro SD kártya 3500...

256 GB micro SD kártya 3500 ft-ért az ebayről nem átverés? Megbízható eladó de az ár meg a márka khm gyanús

Figyelt kérdés

Itt van


[link]



256 GB microsd 3500 ft-ért. Az eladó full pozitív tehát úgy tűnik nem átverős, na de ennyiért 256 GB-os micro SD?


Az árgép szerint ilyen kártyák 20.000-től indulnak de 30, 40, sőt 50-ért is vannak....


2019. jún. 7. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sansos hogy átverés. Ha megelégednél egy 32gb-os kártgyával is akkor rendeld meg, maximum jól jársz és tényleg 256gb
2019. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

" 32gb-os kártgyával is akkor rendeld meg,"


Na azt meg már 1500-ért kapok és az valós 32 GB.

Azért meg sok a 3500.

2019. jún. 7. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen "no name" kártyák csak annyina mutatják magukat, közben nem akkora a kapacitása, hanem mondjuk 2 GB és mikor másolsz rá, a már rajta lévő adatot mindig felülírja ciklikusan... Én nem bíznék semmilyen adatot no name, generic/unbranded adathordozóra...
2019. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na de akkor hogy lehet kismillió pozitívja az eladónak?


AKi megveszi és rá****ik az nem írja azonnal a negatívot?


Én írnám!!

2019. jún. 7. 12:06
 5/11 Robivosi ***** válasza:
Mert lehet, hogy pont az eladó kreálja saját magának a pozitív visszajelzéseket valamilyen módon. Sajnos a csalók mindent bevetnek mások megtévesztésére.
2019. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármilyen más jellegű termékeket ne árulna, amelyekkel nincs probléma. Az ilyen nagykapacitású, olcsó pendrive-k, Micro-SD kártyák értékeléseit is meg szoktam nézni és ott leírják eléggé a véleményüket a vásárlók, miután pórul jártak. Egy időben pedig el is tűntek pl. az 1 TB-s olcsó pendrive-k az ebay-ről. Ha nem hiszed el, akkor vedd meg.
2019. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínű negyed ekkora méretű valójában, a többi write-only rész azaz átlag user csak több hónap után veszi észre, addigra már rég megadta a pozitívot..
2019. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
Én anno egy olyan 512 gigás pendrive-ot vettem, amihez becsületesen oda volt írva, hogy lehetnek vele problémák. A tárhely valóban annyi volt, viszont az esetek felében ha valamit rámásoltam az eszközre és a másik gépbe bedugtam, akkor eltűnt róla minden adat, amit elvileg felmásoltam. Rendszerint mindent kétszer kell emiatt feltenni... de a tárhely az tényleg annyi. :D
2019. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ellenőrizzétek a h2testw.exe progival a pendrive (v SD kártya) valódi méretét..!
2019. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt alapszabályok közt érdemes megtanulni hogy ebayről memkártyát és pendriveot semmiképp sem szabad venni. jól írják rengeteg a hamis, és sokaknak csak azért jó az értékelésük mert felajánlja hogy tartsd meg és még vissza is küldi az árát csak ne írj negatívat. nekik így is biznisz mert ha 10 emberből 3 észreveszi még így is jól járt. bár ez inkább pár éve volt jellemző, azt hittem azóta jobban elterjedt hogy ezt kimondottan nem szabad kínából venni
2019. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!