Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás gyanús eladó?

Jófogás gyanús eladó?

Figyelt kérdés

A napokban belefutottam egy felettébb gyanús eladóba. A terméket (cca. 8e ft) csak és kizárólag előre utalással lett volna hajlandó postázni, pedig bárhol átvettem volna. Utánvét sem volt megfelelő neki, a személyes átvételt azzal utasította el, hogy "elfoglalt vagyok". Megírtam neki, hogy oké, odamegyek szívesen a postához is ahol feladná és kp-val fizetek. Ez sem tetszett neki, nem is reagált rá. Rakerdeztem mi a gáz a termékkel hogy ennyire nem akarja fizetség előtt megmutatni, erre annyi írt, a termékkel semmi gond.


Egyébként baromi sok dolgot hirdet, i-phone, ruhák, 50 ezres teli profi sminkbőrönd, bútorok.....gyanús, na. És iszonyú szűkszavú, amikor megirtam a szándekom hogy érdekel a termék, megvan-e még, stb. csak annyit írt vissza hogy megvan, mikorra várhatja a pénzt? (ezekkel a szavakkal)


Tapasztaltatok ilyet? Nem gyanús? Ti jelentenétek?



2018. febr. 5. 14:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%
Hát ha azt írod elmennél érte bárhova és úgy sem akarja eladni, akkor egyértelmű hogy csaló.
2018. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lett gyanús. Irtam hogy ha hazafelé jön munkaból írja meg hova menjek, vagy a postát ahol feladja a csomagokat és amúgyis megy....erre ezt írta: "inkább az előre-utalás".
2018. febr. 5. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem jelenteném, nem vagyok ávós. Ha nem felel meg, akkor nem vásárolok tőle és ennyi.
2018. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez Előreutalásos Sanyi lehetett a Radics videójából. Ő még képet is csak előreutalás után mutat a termékről.
2018. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak trükk semmi más . Eleve drágább dolgot meg kell nézni személyesen , ha csak utalást köt ki tuti tróger a tag . Simán jelentsd . A fazon beugratható , jelezd hogy foglalod a dolgot de ismerősöd írjon rá hogy vinné a holmit . Biztosan mindkettőtöknek eladná utalással és nem közli hogy sajnálja mert más lefoglalta ...
2018. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez jó ötlet!

Aki azt írta hogy nem ávós, hát nyilván en sem, de én kapcsoltam és nem utaltam, de nem szeretném hogy más pórul járjon. Ennyire azért odafigyelhetnénk egymásra igazán....

2018. febr. 5. 16:05
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

bár lehet jelenteni, de mégis mit érsz vele? regisztrál egy új profilt, és folytatja ott.


ezek ellen egyetlen dologgal lehet védekezni. minden aprós oldalon ott van nagy piros betűkkel, hogy SEMMI ESETRE SE UTALJ ELŐRE!!!!! ha ezt valaki nem tudja felfogni, azon nem lehet segíteni.

2018. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7, igazad van, neki 2 perc lenne újrakezdeni a "bizniszt" :(

Csak bosszant hogy ilyen rohadé..kok csak úgy átverhetik az embert

2018. febr. 6. 08:52
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, könnyű pénz. Hülyék mindig lesznek akikből meglehet élni.
2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól még mocsok dolog. Vagyis inkább bűncselekmény.
2018. febr. 6. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!