Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet eldönteni pusztán...

Hogyan lehet eldönteni pusztán külső alapján, hogy milyen fogásra van tervezve egy gamer egér?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen egerek nagyobbak, mint a tipikus office egerek. Úgy vettem észre, hogy a karom fogásos egerek púposak, de nem biztos, erősítsetek meg ha igen.

Az ujjbegyes (fingertip) fogásos egerek játszásra elég ritkák, úgy hogy nem tudom, milyenek vannak belőle, modelleket mutathatnátok. Gondolom ezek kisebbek, kompaktabbak.


2019. jún. 15. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb egérvásárlásnál az, ha bemész egy médilyamárkba vagy hasonlóba és szépen végigfogdosod az egereket, hogy neked melyik kényelmes.

Utána hazamész és megrendeled netről, hiszen ott ~30%-al olcsóbb.

2019. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És te miért nem a kérdésre válaszoltál?
2019. jún. 16. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
De, a kérdésre válaszoltam, így tudod eldönteni, hogy milyen fogásra van tervezve az egér.
2019. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK de én mindegyik fogással tudok játszani, próbáltam, hogy egy irodai egeret hányféleképpen fogok meg és pár hét vagy hónap után tudtam kezelni más fogással.
2019. jún. 16. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik fajtából van jobb és balkezes kialakítás,legkönyebben úgy tudod milyen kézre tervezték hogy a hüvelykujadnál lévő gombok hol vannak ha az egeret a hátuljától nézed jobb oldaon lévő gombok a jobb kezes egerek, értelem szerüen a másik verzió a balos.


[link]


a linken egy ütős balkezes egerenytyű látható :) az ára is ütős bár messze nem a legdrágább.

2019. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, engem nem az érdekel, hogy bal vagy jobb kéz, hanem, hogy tenyeres, karom vagy ujjbegyes.
2019. jún. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!