Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglévő Xbox One mellé érdemes...

Meglévő Xbox One mellé érdemes lenne egy PS4-et venni exkluzív játékok szempontjából?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2019. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs konzolom de én megvárnám a PS5 ot mert az elvileg visszafelé is kompatibilis lesz.


[link]


Azért szerintem nem lenne rossz a mostani PS4 játékokat egy PRO -nál is jóval érősebb konzolon futtatni amiben ráadásul SSD van így a töltési idők is sokkal sokkal rövidebbek lesznek.

2019. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azokkal is szeretnél játszani, akkor mindenképpen, hiszen más eszközön nem fogod tudni játszani. Csak azért, mert számszerűleg több ilyen kapható, nyilván nem (ha nem veszed meg, vagy nem ér annyit). Nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult :-)
2019. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!