Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a gamer székröl?

Figyelt kérdés
[link]

#szék #Sonata Arctica #Gambird scorpion
2019. jún. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Műbőr, szóval a feneked garantáltan beizzad 2 perc után, főleg ilyen nyári kánikulában, a talp részéről lerí, hogy olcsó műanyag. Ha mindenképp egy csicsás szék kell olcsón, akkor jó lesz, de ennél egy minőségibb étkezőbe való székkel/fotellel is többre mész.
2019. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Csodák nincsenek.

Ezt a formatervet értékelhető minőségben 80-90 ezer forinttól árusítják, vagyis 2-3 szor annyiért mint a kérdésben szereplő modellt, vagyis valamin spóroltak. Jellemzően az anyaghasználaton.


Ha lehetőséged van - meg persze ha nem vagy nehezebb 110 Kg-nál - tegyél egy próbát az IKEA Markus székkel.

2019. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 188cm magas és 115-120 kilo vagyok, ez szerencsére 150kg-ig bír. Most erre lenne pénzem ezért gondoltam.
2019. jún. 18. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb gázrugóra ráírják hogy max 150 kg de kb 100 felett a a legtöbb már haldoklik. Én 3-at nyírtam ki kb 1.5 év alatt, pedig én is 120kg voltam akkor, a székek meg 150-et bírtak, fél évig ment aztán szépen a szelep felül rotty, annyi volt, ráülsz lemegy legalsó helyzetbe.

Azóta egy étkező széket használok, ami tömör fából van összerakva, 3 éve nulla gond van vele.

2019. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!