Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? (Iphone 4 kb.8 éves)

Figyelt kérdés

Kérem a "Azért mert az Iphone rossz" kommentelők kíméljenek.

A helyzet a következő: Ha fel dugom töltőre, akkor az alma logó megjelenik, de utána rá 15 másodperccel már eltűnik és rá 2-3 másodperccel újra kezdődik. Ha nincs töltőn, akkor szimplán semmilyen gombra nem reagál. Tegnap egy elég napos részen dolgoztam. Lehet hogy összefüggésben van a kettő? Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. jún. 19. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akku túlmelegedett és végérvényesen meghibásodott. Keress GSM szervizt, ahol cserélik.
2019. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Körülberül mennyibe kerülhet az új akku?
2019. jún. 19. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos (nézd meg ezzel foglalkozó szerviz oldalán, mennyiért javítják), valamint azt sem tudom, hogy más hibája nincs -e (voltak ismerősök akiknek e telefonjukkal (mivel jópár éve gyártott példány) már sok hibája volt). Lehet meg se éri, nem tudom.
2019. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 19. 07:11
 5/7 Shaddark ***** válasza:
100%
Szerintem is akku hiba, valószínűleg cellazárlatos lett és nem engedi tölteni.
2019. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maga az akku nem vészes 2-3 ezer, de a szerviz költség jóval több.
2019. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6ezer: [link]
2019. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!