Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lètezik olyan laptop hűtő ami...

Lètezik olyan laptop hűtő ami èr bármit is?

Figyelt kérdés

Ebben a melegben 5-10 fokkal is melegebb a notebookom, pedig a paszta sem règi még fél éves sincs és a portalanítás is rendszeres.


Próbáltam többet is de egyik sem használt semmit. Aztán mèrgemben fogtam 2 azt hiszem 8 centis tàpventit meg egy sokkal nagyobb oldalventillátort, összeragasztottam őket ragasztó pisztollyal ès ráköttem egy 12V-os AC/DC adapterrel és nagyon erős szelet generál. Majdnem mint egy kis asztali szobai centi. De szinte semmit nem èrt ez sem.



2019. jún. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Az csak alulról befújja a levegőt és a meleg még jobban szétterül a gépen belül. Az a baj ezzel,hogy hiába adsz neki plusz levegőt,attól nem lesz jobb a kifúvás.
2019. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Linus csinált pár videót a témában, úgy néztem szeretsz bütykölni így javaslom nézd meg őket.
2019. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mivel a szoba levegőjét forgatja, plusz nagyon túlnyomatni se tudod, mert a notebookban is van venti, amit nem tudsz túlpörgetni, van benne szabályzó.

Próbálkozhatsz házi megoldásokkal, mint hűtőláda tele jég akkuval, átalakítva ventivel.

2019. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!