Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a pc és ez a...

Szerintetek ez a pc és ez a monitor megérné ennyiért? Linkek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. jún. 20. 13:59
 1/3 szántóvető ***** válasza:

nem lenne rossz,csak konfigurálni kell a táp miatt:

Be quiet! 500W System Power 9 BN246 tápegység 16.059 Ft

ez a vga 61-ért nagyon durva vicc,azt vegyél máshol:

[link]

a monitorral kapcsolatban annyi hogy jobb lenne ha display port lenne rajta,mert az mégiscsak sokoldalúbb.de ha csak 1 monitorra akarsz képet kiküldeni akkor a hdmi is teljesen jó lesz.

2019. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a gép nem! ennyiért már gépet is vehetsz, gondolom gamingre kellene
2019. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

FullHD-t én kimaxolnám átlagos képarány esetén 24 collban.

Tápból egy Bitfenix Formula (gold) 450/550W alá nem adnám. Manapság egy 240 gigás SSD-t fillérekért lehet kapni, de minimum egy 120 Gigásat vennék így 2019ben. Nem tudom mikkel játszól, az én Early Access játékaimnak mind kevés a 8 Giga Ram, az elemzők szerint rossz esetben is stagnálni fognak az árak, így az olyan nem sürgős. A ház az nagyon ízlés dolga, így azt nem kommentelném.

Videókártyát máshol vennék, ennyiért 8 gigásat vagy olcsóbban 4 gigásat. Beszerelni nem nehéz, amíg van otthon csavarhúzó, a youtube tele van videókkal. Kérd meg a srácokat a PCXnél, hogy vezessék ki a táp csatlakozókat, mert videókártyá van már otthon.

2019. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!