Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Ati Radeon HD 5670...

Vettem egy Ati Radeon HD 5670 és rosszabb lett a gép teljesítménye (hiba üzeneteket irogat). és ez miért van? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Gépem : Intel celeron 2,8 GHz. 1,5 GB ram + valami integrált 128 MB VGA-m volt. És néha leviszi a játékot az asztalra és kidob 1 hiba üzenetet.
2010. júl. 9. 15:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
sőőőt még $zarabb a gép mint amikor az integrált vga volt benne...
2010. okt. 21. 17:03
 12/16 Jenci ***** válasza:
Figyelj,se a processzor se a táp nincs összhangban ezzel a kártyával.Gondolom nem új a masina sem--az adatok alapján--ezért én azt mondom tedd vissza az xp-t.A hanghoz keress egy win7 drivert,vagy ha nincs kifejezetten ehhez az alaplapodnak,akkor egy vista drivert.
2010. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

gondolkozzmár....

Opel alkatrész miko lessz jó Ladába?

soha!

talán lehet ez a baj.

ATi meg Intel más cégek.

ATi karihoz AMD kell, az Intelhez pedig nVidia.

Intel+ATi nem vezet jóhoz hidd el nekem(tapasztalat)

2010. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Jenci ***** válasza:

Ez hülyeség!Tapasztalat.

Hol hallottál olyat,hogy az Intelnek csak az nVidida,az AMD-nek meg csak az ATI jó?A JÁTÉKOK vannak jobban optimalizálva vagy erre vagy arra,de nem a processzor.

2010. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

intel procim, es ati kartyam van, es megis. Meg johogy nem kell opelre opel gumi is...

Egyebbkent, tenyleg megnezheted, milyen tapod van, mert elegge gyanus, illetve driver frissites is segithet.

2010. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Így 6 évvel később látva a posztot. Konkrétan haverom ment be ezzel a géppel Debrecenben a Szent Anna utcán az egyik számítás technikai szaküzletbe ott sózták rá ezt a kártyát az adott konfighoz. Hónapokig járt vele vissza és csak még többe és többe került. Akkor 30 ért vette a kártyát plusz új tap stb meg a szerviz díjat minden alkalommal el kérték tőle. Szóval egy életre megfogadta hogy nem hallgat a "hozzá értő dolgozók"-ra. Vga jó fogás és komplett gép vásárlás történt.
2016. ápr. 11. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!