Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop választás előtt állok...

Laptop választás előtt állok iskolához. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam laptop választás előtt állok iskolához. A lényeg nem, hogy nem csak wordhoz meg excelhez fog kelleni. Építésznek készülünk tehát tervezni is kell majd rajta. A lényeg, hogy gyors legyen és ennek megfeleljen, de az sem utolsó 1 év után ne lassuljon le kb. használhatatlanra.

2019. jún. 29. 20:39
 1/5 Fogyi69 ***** válasza:

Mennyi a keret? Igazából ah terv ezni is kell vele, párosítani kell az erős procit egy jó vidikarival, de ez alptopnál sokkal drágább lesz mintha asztalit csinálnál!


Fő kérdés: Hordozhatónak kell lennie az eszköznek?

Amennyiben nem, tervezz egy asztali gépet, amennyiben igen, nézz egy erős laptopot az árkereteiden belül(300 alatt nemigen találsz olyat ami neked megfelel, tegyük fel ha 3D tervezést is csinálsz)

2019. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezért sokan megfognak vetni de én a MAC-et ajánlom! Nagyon stabil, sokáig bírja. Én nagy nehezen vettem rá magam, hogy vegyek egy Macbookot de nagyon megérte.
2019. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen hordozhatónak kell lennie nem gondoltam, hogy ennyi lesz.... Meg kell húznom a gatyát köszi a gyors választ, de miket ajánlotok?
2019. jún. 30. 07:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És egyébként, ha nem kéne tervezésre (csak kíváncsiságból) az eddig leirtak alapján mit mondanátok mit vegyek?
2019. jún. 30. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél olyat ami eredetileg nem alkalmas tervezésre, csak hogy spórolj rajta. akkor inkább vedd meg részletre vagy kérj kölcsön a szüleidtől és letörleszted nekik. Ezen nem éri meg spórolni.
2019. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!