Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc inditásnál egyszer csak...

Zoli1333 kérdése:

Pc inditásnál egyszer csak piros lesz a képernyő, utánna elmúlik és újra előjön, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Videókártyára nem gyanakszom,hiszen nemrég vettem
2019. jún. 29. 21:07
 1/3 Fogyi69 ***** válasza:

Ha eddig nem volt ilyen, és hirtelen ilyen lett akkor sok mkinden fennálhat! Első: ha van rá lehetőséged kössd rá egy másik monitorra/tv-re és azon názd meg, ha ott is produkálja, akkor nem a monitorral vana a baj! VGA-t is le kell csekkolni, vedd ki a videókártyát és alaplapra tedd rá a kimenetet, ha úgy is csinálja nem a GPU a ludas, ellenkező esetben igen!

A ramokat nyomkodd meg, de én legjobban a GPU-ra gyanakodnék! HA esetleg az csinálja (teszteld ahogyan fentebb leírtam és van rá garancia, akkor küldd vissza ha nem erőbehatásra (pl fellökted, erőltetted mechanikailag, stb) akkor küldd vissza garanciára!

2019. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fogyi69 ***** válasza:
Illetve attól még hogy most vetted nem biztos az hogy biztosan 100% hogy rendesen fog működni mindig akad hibás darab!
2019. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani,az approx hdmi átalakitóm lesz a ludas,megmozgattam épphogy és egyből jó lett a kép
2019. jún. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!