Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudott a bátyám az én...

Hogy tudott a bátyám az én öreg vacak gépemből egy működőképes gépet csinálni?

Figyelt kérdés

Neki valami nagyon öreg gépe volt, középsuli mellett dolgozik, de inkább spórol minthogy vegyen magának egy új gépet.


Nekem is vacakolt a gépem, folyton lefagyott, lassú volt ezért én szülinapomra kaptam újat, a régi meg 2 hónapja lent volt a pincében, kidobásra várt.


Egy darabig nézegette lent a gépet, aztán szétszedte, kiszedett mindent csak a üres gépház maradt lent.

Szerzett új gépházat és abba belerakott mindent meg vett azt hiszem egy 500gb-os SSD-t bele meg egy monitort.

Nekem Win 8.1 volt rajta, ő most az ssd-re Windows 10-et tett, az én hdd-met kidobta belőle, áttette a saját 2tb-osát.


Most is játszik rajta, nekem mindig túlmelegedett.

Pár másodperc alatt bekapcsol neki, azt mondja eddig egyszer sem fagyott le, neki tök jó gép azt mondta.


3-ik generációs i7 van benne

8gb memória

2gb-os nvidia kártya

most már 500 gb ssd a rendszernek

Nekem Win 8 Home volt, neki most Win 10 Pro rendszer van rajta.


Miért lehet az, hogy nekem nem működött, ő meg fél nap munkával egy nagyon jó gépet hozott ki belőle?

A win 8 lehetett a probéma? Nekem az miatt fagyhatott? Vagy mi lehetett szerintetek?



2019. jún. 30. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az SSD is sokat számít.
2019. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ssd a gyorsaság, gondolom kipucolta az alkatrészeket és ezért nem fagy+ nem hevül túl.
2019. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem rossz ez a gép
2019. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy baja azelőtt se lehetett, csak te nem értettél hozzá annyira. Úgy tűnik csak egy kis raforditasra volt szükség, na de mindketten jól jartatok.
2019. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SSD miatt. Az SSD sokat dob a rendszeren.
2019. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Meg a rendszeres takarítás, újrapasztázás. Meg a Win10 is jobb mint a Win8.
2019. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez manapság már öreg vacak gépnek számít? :D


Amúgy egy jó paszta sokat számít, az SSD is egyértelműen gyorsabb és a Win 10 is jobb ilyenekben mint a 8. bár ez az a gép aminek alapvetően nem nagyon kellene fagynia meg lassulnia, lehet más gond volt ott szoftveresen.

2019. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ssd sebessége kb összehasonlíthatatlanul gyorsabb mint a hdd-é
2019. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!