Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép nem ad ki hangot...

Davidkahun kérdése:

A számítógép nem ad ki hangot a gép azt írja ki hogy minden oké a hanggal de nem ad ki semmi hangot integrált hangkártyám van mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugd be a hangfalat.
2019. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Monitorod véletlenül nem hdmi-n csatlakozik?

Ha de, akkor a lejatszóeszközt kell átállítanod a hangbeallításoknál

2019. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bedugtam mindenhova a hangfalat de semmi és vga-val van csatlakoztatva a géphez
2019. júl. 3. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

d-sub (vga) kábel nem képes hang átvitelre, arra csak display port, hdmi és ezek mini verziói jók, így a monitorból nem fog akkor se szólni, ha van/lenne benne beépített hangszóró.


Vezérlőpult - (jobb felső sarok, kis/nagy ikonok - Hang

Itt nézd meg mi az alapértelmezett eszköz, az szürke-e. Ha látod a bedugott hangfalat, akkor rakd át azt alapértelmezettre.

A tálca jobb alsó sarkán nézd meg a hang ikont, lehet le van tiltva minden hang. Ha az rendben van, jobb klikk a hang ikonon a tálca jobb sarkában, hangkeverő megnyitása, nézd meg nincs-e valami tiltva vagy lehúzva.

2019. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindent a drivert is megnéztem az is a legfrissebb. Minden azt mutatja hogy működőképes. Nincsen semmisem letiltva.
2019. júl. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!