Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Budapesten melyik szamitastech...

Budapesten melyik szamitastechnikai uzlettel erdemes osszerakatni gamer Pc-t?

Figyelt kérdés
Aquara gondoltam,ott mar regebben is vasaroltam. De ha valaki tud meg jot irja le. En hiaba vennem meg az alkatreszeket,szakszeruen nem tudom beszerelni. Egy komplett geprol lenne majd szo.

2019. júl. 4. 08:34
 1/6 meszike91 ***** válasza:
100%
pcx, de szerintem az aqua is jó.
2019. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
PCX. A jó árak mellett, az ügyfélszolgálatuk is elsőosztályú. velem mindig normálisak voltak.
2019. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ipon
2019. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ipon tolvaj, használt alkatrészekkel legózik utána elérhetetlenek. Aqua szerintem megbízható. PCX tapasztalatom nincs, de csak jót hallottam róluk eddig.
2019. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ipon miert lenne tolvaj? Bizonyitekok nelkul vagdalozni eleg sulyos dolog foleg hogy evek ota mukodik es minosegi bolt.
2019. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudnatok ajanlani egy olyan Full tower gephazat,ami jol epitheto es van benne porszuro? Es minosegi legyen azert a haz.

Olyan 30-35 ezer forontig max 40 ezer

2019. júl. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!