Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyes NoName kínai IP kamerák...

Szgabor kérdése:

Egyes NoName kínai IP kamerák folyton (jellemzően 2-30 percenként, esetenként 1-2 óránként) újraindulnak, rájött már valaki az okára? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Táp és kontakthiba nem játszik, még 6 A-s táppal is próbáltam, a csatlakozókat pedig megbabusgattam. Teljes újraindulás történik, hallani az infrablokkoló kattogását. Jelenleg három kamerám csinálja, kettő azonos, a harmadiknak más a felbontása és a fedélzeti szoftvere.

2019. júl. 5. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg is válaszoltad magadnak: Mert no name kínai.
2019. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan már, az összes kamerám NoName kínai, és a többségével tök elégedett vagyok. Telekre inkább 4 kínai, amik egymást látják és fedezik, mint 1 márkás, amit oldalról közelítve el lehet intézni úgy, hogy egy pillanatra se lássa a támadót, és sima műszaki hibának tűnjön.
2019. júl. 5. 23:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Kicsit okosabb lettem a probléma jellegét illetően, a történet itt folytatódik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2019. júl. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!