Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia 8400M G videó kártya...

Nvidia 8400M G videó kártya van a laptopomban. Honnan tölthetnék le hozzá friss BIOS-t?

Figyelt kérdés
Vagy legalább az eredetit.Néztem az Asusnál és az Nvidiánál is,nem találtam.
2010. júl. 10. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg akinek ilyen laptopja van és le tudja menteni a videó biost,megköszönném.

Asus F3Sc,a fenti videó kártyával.

2010. júl. 10. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert nem BIOS kell hozzá, hanem driver.

Kevered a szezont a faszommal

2010. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem BIOS kell bunkókám.
2010. júl. 10. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

szerintem meg hagyd békén ahogy van!

ha elcseszed a flasht, akkor tökéletesen NEM FOG MŰKÖDNI az egész géped! Nem kivehető a videókártya, hanem alaplapra forrasztott, okoskám.

2010. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretném alapállapotba visszaállítani,tulajdonképpen csak ez a cél.Megváltozott a memóriakezelése és nem kizárt,hogy más is,újratelepítés után sem állt vissza a régi állapot.

Az a gyanúm,hogy a bios-ban lett valami átállítva,de a videóéhoz nem lehet hozzáférni.

/nem kötelező ám a beszólogatás,amilyen a hozzászólás,olyan lesz a válasz.......:)

2010. júl. 10. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha BIOS kell, akkor miért a vga típusát adtad meg aranyapám? Akkor az alaplap típusa kellene... Ne csodáld, ha így félreértettelek
2010. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem alaplapi kell,az megvan,hanem video bios,de már egy programnak is örülnék,amivel lementhetném.Előbb kellett volna.......

GPU-z tudna ilyet,de az nem hajlandó,azt írja ismeretlen.

Az alaplapi biosban viszont kiírja a verzióját.

2010. júl. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!