Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen külső merevlemezt...

Milyen külső merevlemezt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem vagyok jártas a témában és nem tudom mit érdemes venni, mennyi pénzért.

Egy minimum 1tb méretű külső merevlemezre lenne szükségem ami megbízható. Szeretnék rajta képeket/videókat tárolni, és átrakni rá néhány programot (Sims4, PhotoShop stb). Erre már érdemes beruházni egy nagyobb méretűre?

Mennyire érné meg eMagról rendelni? Nekem az árak ott jobban tetszenek, de félek a kiszállítástól mert tudom, hogy ezekre a külső merevlemezekre vigyázni kell. Nekem is jobb lenne valami strapabíróbb modell, mert az egyetem miatt lehet, hogy utaztatni is fogom.



#külső merevlemez #megbízható márka
2019. júl. 14. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen ADATA külső meghajtóim vannak (3 db):


[link]


Simán bírják az ütést, volt hogy az egyiket véletlenül fent felejtettem a kocsi tetején és elindulásnál láttam a vissza pillantóban ahogy pattog az aszfalton.

Semmi baja nem lett, 3 éve ugyan úgy működik.

Plusz ha sikerül az adatkábel helyén visszanyomnod (elég körülményes) normálisan azt a kis gumi fület a csatlakozónál, akkor valamennyire vízálló is lesz.

2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ és a segítséget!

Ha az autós helyzetet kibírta, akkor a laptoptáskában való utazás sem árt majd meg neki. Az ára is teljesen elfogadható, viszont menéztem a 2tb már 30.000 na az már annyira nem tetszik. Megérné beruházni már most egy nagyobbra vagy fölösleges ha a képeimet meg néhány programot tárolnék rajta?

2019. júl. 14. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha teheted, vehetsz nagyobbat is. Bár képeknek és pár programnak elég lehet egy tb is. Én speciel minimum 2 tb-set tervezek, mert a közel 10 év házasságom óta készült képeket, videókat, és rengeteg filmet akarom lementeni. Aztán ott a felhő, amit képek tárolására használok +biztosítékként.
2019. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!