Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a seagate...

Mi a véleményetek a seagate barracuda ssdről?

Figyelt kérdés

[link]


Jobb mint a samsung 860 evo?



2019. júl. 15. 18:48
 1/6 gooku ***** válasza:

Rossz, én ilyet nem vennék. Miért nem ruházol be egy MLC NAND chip típusúra TLC helyett? Drágább ugyan, de tartósabb, és talán gyorsabb is. Azt, hogy gyorsabb vagy sem, ki tudod olvasni ugyanott, ahol a típust is.

Egyéb iránt igen, jobb a samsung 860 evo-nál, de ha jól láttam, csak a mérete miatt, szóval ne ez legyen a mérce.

Ez a véleményem, remélem ezzel tudtam segíteni.

2019. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miben kulonbozik a sima samsung 860 evo a mlc nand samsung 860 evo protól?
2019. júl. 18. 22:43
 3/6 gooku ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy az, hogy a sima TLC típusú, a pro pedig MLC típusú. Lényegében ennyi.
2019. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:

SSD-ben nincs tapasztalatom,

hdd-ből a barracudából jóval több tönkrementet láttam mint bármely más márkából, én kicsit sem bízom benne.

2019. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
És 860 evo-t használok az otthoni gépemben kb. egy éve, eddig tökéletes és számomra a sebessége is kiváló.
2019. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shaddark ***** válasza:
Bár a Samsungnak a szervize sz...r magyarországon, hálistennek nem romlanak a termékeik de vásárláskor azt is be kell kalkulálni hogy Samsungéknál egy csere / javítás 2 év vagy meg se csinálják, csak papíron van a samsung termékekre garancia, a gyakorlatban meg fekete listások a békéltető testületnél már vagy 3 éve mert lesz...ják a vásárlókat magasan...
2019. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!