Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seageta Barracuda 500GB SATA,...

TheThunder kérdése:

Seageta Barracuda 500GB SATA, a HDD Sentinel szerint a kondi csak 20%, viszont a HDD Reg. Semmit nem talál, akkor most jó vagy nem jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy Seagate Barracuda 500GB-os SATA-s HDD,aminek a HDD Sentinel Pro azt írja hogy teljesítmény 100% de viszint a kondíció csak 20% és valami 5xx hibás szektort ír.

Nekieresztettem a HDD Regenerátort,nem rendszer alatt hanem penről bootolva,már 2x nézettem meg vele és egy hibás szektort se talál.

Megy a vinyó meg minden,de most nem tudom akkor melyik progi mond igazat és melyik nem,erre tudtok valami magyarázatot esetleg? Mert eléggé sok cuccom van már ezen a vinyón és nem akarnám hogy addig bemondja az unalmast míg nem jön meg a másik.



2018. nov. 27. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről gyorsan mentsd le az összes adatot, mert az utolsókat rúgja.
2018. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig még hangja sincs,ugyan olyan gyorsan és ugyan annyival másol is mink a másik vinyó amire lementettem a cuccokat,hála az égnek lett 1 igaz kölcsönbe de addig ez is jó.

Köszönöm a válaszodat!! Akkor ezek szerint ennek az 500-asnak gatya van.

2018. nov. 28. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!