Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez HDD hiba lehet csak vagy...

Ez HDD hiba lehet csak vagy több is?

Figyelt kérdés
DELL Inspiron 1545-nek egyszer kicsit erősebben le lett csapva a kijelzője, ezután egy fekete kép jelent meg, majd kikapcsolt. Bekapcsolás után csak az üres log in képernyő jelenik meg (pontosan így: [link] ), futtattam egy diagnosztikát, a 2000-0146 és a 2000-0123 hibakódokat kaptam. Az első merevlemez hiba, a második memória hibára utal. A kettő RAM-ból az egyiket kivettem, futtattam egy diagnosztikát újra, a merevlemez hibakódja ugyanúgy jött, de a memória hibakódja nem. Próbáltam újratelepíteni a windows 7-et, de a telepítő indul feliratnál megakadt. A számítóép javításánál is ugyanazt az üres log in screent kapom. Szerintetek HDD vagy akár alaplap hiba is lehet ez?

2019. júl. 22. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a telepítő jó, mivel párszor lett használva már.
2019. júl. 22. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a merevlemeznek annyi, nem tesz neki jót, ha csapkodják.
2019. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annak biztos annyi, én csak abban reménykedek hogy csak annak annyi, azt nem drága beszerezni és beszerelni sem.
2019. júl. 22. 18:10
 4/8 A kérdező kommentje:
és beszerelni sem nehéz.*
2019. júl. 22. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod! De jobban jársz egy SSD-vel.
2019. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szedd ki a merevlemezt és futtasd a selftestet, ha nem dob hibát akkor problem solved.
2019. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megcsinálom, köszi az eddigi segítséget!
2019. júl. 22. 18:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Merevlemez nélkül nem adott semmi hibát. Most futtatom azért még a memória tesztet a biztonság kedvéért.
2019. júl. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!