Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valahogy ramot cserélni...

Lehet valahogy ramot cserélni olyan laptopban, aminek nem lehet leszedni az alját?

Figyelt kérdés
Legutóbb szét akartam szedni, kivettem tizenvalahány csavart, és akkor jöttem rá, hogy az alja az így egyben van az egész laptoppal. Szervízben sem tudnának bele ramot tenni?

2019. júl. 22. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szervizben 100%, hogy tudnak benne ramot cserélni vagy tenni bele. Egyébkén youtube--> laptoptípus disamblessy.


Gyanítom olyan a laptopod, hogy minden csavart ki kell csavarnod és szét kell pattintanod pengetővel így gyakorlatilag az alja megmarad és az a része fog lejönni amin a billentyűzet van. Amire figyelned kell, ne szakítsd el a szalagkábelt a touchpadnál és a billentyűnél valamint a bekapcsoló gombnál sem. Nem egy nagy valami.. visszatenni is nagyon egyszerű. Nézz videót youtuben.

2019. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és az sem árt, ha elsőnek lehúzod az akkumulátort az alaplaptól ami szintén egy sima kábel, ha memóriát teszel bele.
2019. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HP Pavilion laptopom van, de a pontos típusát nem tudom, mert 2015-ben vettem.
2019. júl. 22. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Letöltés-->Aida64--> Megnézed.
2019. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam így szétszedni, a kijelző felőli részen nem akart feljönni, pedig kiszedtem az aksi alatt lévő csavarokat is
2019. júl. 22. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig úgy kell szétszedni, szép fokozatosan haladva kell felpattintani.
2019. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!