Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék írni a Facebooknak...

Hogy tudnék írni a Facebooknak, ha van ötletem egy változtatásra, ami a cégnek is megéri és sok felhasználó is örülne neki, de nem lenne mindenkinek kötelező?

Figyelt kérdés
Ötletek? Írnék a Facebook hivatalos oldalának üznetet vagy Mark Zuckerbergnek, de annyi üzenetet kapnak, hogy szerintem elveszne az éterben, el se olvasnák. Csak annyit szeretnék, hogy egy illetékes értékelje, és ha jó ötletnek tartja, továbbítsa.

2019. aug. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van olyan kreatív konzultív osztálya, ami direkt ezzel foglalkozik, másnak nincs értelme írni. Csak irtó nehéz rákeresni, mert minden amibe a Facebook szót belerakod, már benne is keres.

Itt van ilyen állás és az alján pályázati e-mail cím, de még ez is spam lenne nekik:

[link]


99,99%-ra mondom, hogy úgysem lenne belőle semmi, úgyhogy inkább ide írd ki, legalább mi szórakozzunk rajta. A "nem lenne mindenkinek kötelező" már sejteti, hogy valami megosztó dolog, amit a Facebook háza táján eleve kerülnek.

2019. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából semmi innovatív nincs benne. Csak hogy reklámmentes lehetne a facebook annak, aki fizetne érte havi 1-2 ezer forintot (ld. Spotify, YouTube)
2019. aug. 11. 12:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy 99,99%, hogy nem lenne semmi belőle, mert más világcégek már bevezették. Ideje lenne a FB-nak is.
2019. aug. 11. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már többször megjelent a hírekben a Facebookról is, biztos hogy nem te hívnád fel a figyelmet rá nekik. Oka lehet, hogy nem vezetik be, hiszen pontosan a fizetős hoaxok miatt direkt azzal a szlogennel dolgoznak, hogy "ingyenes, és mindig az is marad" - ez fogadott a regisztrációs űrlapon.
2019. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy a használat ingyenes. De a használata a spotinak meg a youtube-nak is az. Fizetni egy PLUSZ szolgáltatásért kéne, a hirdetések hiányáért. Engem spec nagyon zavar, hogy olyan oldalak posztjait kell nézegetnem, amiket nem követtem be (nem véletlenül), csak azért, mert "Magyarországon él", "20-30 éves" stb (Miért látom ezt a hirdetést menüpont)
2019. aug. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!