Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a netem?

Miért lassú a netem?

Figyelt kérdés

Nem wifiről használom hanem rendes ethernet lan kábel jön a routerből a pc-be.

Hiába fizetek 200 Mbit netért a t-homenak a pc-n csak max 1 mbit/s a letöltés.

Egy zsir új pcről van szó i5 3550 meg rx 480 8 giga vga

Tudom nem egy nasa gép de azért nem is egy ezeréves kacat ami nem tud még egy windows media playert se elfuttatni.

Már kábelt is cseréltem meg minden. Mikor sebesség tesztet futtatok akkor mindig 100 mbit/s felett van plusz ha ugyanazt a kábelt az xbox oneba dugom akkor ott is minimum 50 mbit/s letöltés van

Tudom hosszúra sikeredett de ha végig olvastad és tudsz segiteni azt megköszönném!!



2019. okt. 8. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Integrált hálózati kártyának nem lehet valami baja? Ha más gépben, eszközzel jól megy, akkor nem tudom mi lehet a gond, csak hálózati kártyára tudnék tippelni például.
2019. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hiába fizetek 200 Mbit netért a t-homenak a pc-n csak max 1 mbit/s a letöltés."


"Mikor sebesség tesztet futtatok akkor mindig 100 mbit/s felett van.."


Most akkor mivan..?


Hol tapasztalod a lassú letöltést?

2019. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a sebesség teszted 100 felett van, akkor az a másik oldal ahonnan 1-el jön, az van leterhelve, nem gondolod?
2019. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!