Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Torrent, mi van ha a letöltött fájlokat törlöm? Hogy seed-eljek?

Ugye letöltöttem néhány fájlt, egy vissza seed-elődik. Viszont ugye nem egy könyvtárba teszek mindent, ezeket előbb-utóbb szét szeretném dobálni. De akkor hogy töltik le rólam, ha már nincsenek meg? Hogy "osztom" vissza? (lehet, hogy a seed fogalmát félreértem)

okt. 8. 23:05  Privát üzenet  

A válaszok
Hát akkor már sehogy. Amíg seedelsz, ott kell tartani az eredeti állapotban.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 8. 23:41 Privát üzenet
A torrentkliensben jó esetben tudsz olyat, hogy "fájlok helyének beállítása", ott beállíthatod, hogy hova tetted (feltéve, hogy egy torrent anyaga egyben maradt).

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 8. 23:45 Privát üzenet
Akkor sem teheted at egy torrent anyagát több helyre. Max Unix alapú rendszeren (Mac és Linux), de ott is csak egy partíción belül, hiszen kezeli a hard linket.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 9. 05:41 Privát üzenet

Nekem egy "torrent" mappában van minden ömlesztve, és parancsikonokkal meg szét szortírozva fájlok/tartalom szerint.

Így a legjobb, simán átláthatóan rendezve van minden parancsikonokkal, közben meg a seed is megy rendesen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 9. 06:32 Privát üzenet
Én a letöltés indítása előtt szoktam megadni a letöltés helyét. Így már szét is van szortírozva

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 9. 07:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
NCore-on ahhoz, hogy érvényes seed időnek számítson elég ha a háttérben fut a torrent kliens a letöltött és seed-en hagyott file-okkal, vagy fontos, hogy közben az xxxxx. Cc...
Hogyan seedeljek, ha nincs meg a letöltött fájl?
Hogyan tudom seedelni a letöltött torrenteket?
Ha letöltöttem egy csomó mindent és nem korlátlan a netem és vissza töltöm őket az az seedelem akkor a letöltött torrenteket egyszerre tölti vissza vagy hogy?
Ha már visszaseedeltem egy letöltött fájlt, utána már letörölhetem a gépről?
Hogyan tudok 1 letöltött dolgot vissza seedelni, ha 1 másik gépre került?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!