Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az álllatorvosunkat alig...

Az álllatorvosunkat alig lehet elérni. Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Magánrendelőről van szó, mobilszám van megadva 14:00-től 19:00-ig van rendelés, és most nem veszik fel a telefont. A múltkor rendelési időben hívtam őket, és az asszisztens vette fel, aki közölte, hogy most nincs a rendelőben és nem tud időpontot adni, de ha beért visszahív. Persze cseszett hívni, és mostmár kezdek dühös lenni. Aznapra amikor néha elérem őket már lehetetlen bekerülni, komolyabb esetnél cseszhetem is....

2019. okt. 28. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Ennyi.
2019. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha nincs másik akkor szívás, de ha meg igen akkor mi a fenéért ragaszkodsz hozzá?
2019. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van másik opció, csak aért ragaszkodtam volna hozzájuk, mert szakmailag velük vagyok a legjobban megelégedve. Viszont már nagyon kényelmetlen nekem ez a nyűglődés, hogy ide egy héttel előre kell időpontot egyeztetni, szóval valószínűleg lemondok róluk. :/
2019. okt. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!