Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy indítsam be az oldalam?

Sziasztok, csináltam egy instagram oldalt, és arra lennék kíváncsi hogy indíthatnám be. Mert gondolom aztán majd meg fogják találni az emberek, csak az elején nagyon nehezen megy az elindulás. Vannak tippjeitek hogy csináljam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, oldal, beindítás, követő, irodalom

2019. dec. 4. 15:43  Privát üzenet  

A válaszok
Hirdesd.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2019. dec. 4. 15:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na de hol és hogy? :)

# 2/8Időpont 2019. dec. 4. 16:04 Privát üzenet
Hát ha már az elején ilyen problémád van, akkor át kéne gondolni, hogy egyáltalán érdemes-e.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2019. dec. 4. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, érdemes. És ezt nem feltétlen problémának nevezném. Inkább egy akadály amit le kell küzdeni. Nincs olyan, hogy valaki csinál egy insta oldalt (nem híres személy) és csak tölti föl a képeket, az emberek meg maguktól találnak rá az oldalra és kezdik követni. Valahogy el kell indulni, ebben kértem segítséget, illetve tippeket hogy eleinte hogy találjanak rám emberek.

# 4/8Időpont 2019. dec. 4. 16:35 Privát üzenet
Bárhol, pl facebookon vehetsz hirdetést, ahol be is állíthatod nemre, korra, országra és érdeklődési körre, hogy ki a célközönség. Onnantól csak a pénztárcád vastagsága szab határt, hogy hány emberhez jutsz el.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2019. dec. 4. 16:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nos, ez sajnos nem fog menni. Remélem van más megoldás is. Köszi szépen a választ, nagyra értékelem, ha van még valakinek más ötlete szívesen meghalgatom :)

# 6/8Időpont 2019. dec. 4. 16:46 Privát üzenet
S. Nikolas Nick nevű felhasználó válasza:

Tökösnek kell lenni és válogatás nélkül mindenkit bejelölni, akit ajánl az instagram. Végülis az a célod, hogy vadidegenek is kövessenek, nem? Ezen felül keresgélhetsz hasonló tematikájú oldalakat, ahonnan szintén "lophatsz" követőket, plusz az sem árt, ha aktívan kommentelsz mindenhová, hátha valaki átkattint rád (nyilván ehhez értelmes komment és profilkép is kell). A többi attól függ, hogy vannak-e annyira jó képeid, hogy megérje rád feliratkozni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. dec. 5. 00:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elkezdtem bekövetni pár embert, de úgy látszik picit túlzásba vittem, mert letiltotta a muveletet az instagram :(

# 8/8Időpont 2019. dec. 5. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet két Facebook-os oldalam?
Hogyan inditsam be az instagram oldalam?
Facebookon hogy inditsam el az oldalam?
Szerepjátékosok! Hogyan indítsam be az oldalam?
Hogyan indítsam be a facebook-on működő videós oldalam?
Azt szeretném meg kérdezni, hogy facebookon van egy oldalam de bármit ki írok senki sem lájkol és nem szólnak hozzá és nem tudom, hogy képeket honnan szerezzek. És, hogy indítsam be az oldalt?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!