Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy indítsam be az oldalam?

Hogy indítsam be az oldalam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csináltam egy instagram oldalt, és arra lennék kíváncsi hogy indíthatnám be. Mert gondolom aztán majd meg fogják találni az emberek, csak az elején nagyon nehezen megy az elindulás. Vannak tippjeitek hogy csináljam?

2019. dec. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hirdesd.
2019. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de hol és hogy? :)
2019. dec. 4. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már az elején ilyen problémád van, akkor át kéne gondolni, hogy egyáltalán érdemes-e.
2019. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, érdemes. És ezt nem feltétlen problémának nevezném. Inkább egy akadály amit le kell küzdeni. Nincs olyan, hogy valaki csinál egy insta oldalt (nem híres személy) és csak tölti föl a képeket, az emberek meg maguktól találnak rá az oldalra és kezdik követni. Valahogy el kell indulni, ebben kértem segítséget, illetve tippeket hogy eleinte hogy találjanak rám emberek.
2019. dec. 4. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhol, pl facebookon vehetsz hirdetést, ahol be is állíthatod nemre, korra, országra és érdeklődési körre, hogy ki a célközönség. Onnantól csak a pénztárcád vastagsága szab határt, hogy hány emberhez jutsz el.
2019. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, ez sajnos nem fog menni. Remélem van más megoldás is. Köszi szépen a választ, nagyra értékelem, ha van még valakinek más ötlete szívesen meghalgatom :)
2019. dec. 4. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökösnek kell lenni és válogatás nélkül mindenkit bejelölni, akit ajánl az instagram. Végülis az a célod, hogy vadidegenek is kövessenek, nem? Ezen felül keresgélhetsz hasonló tematikájú oldalakat, ahonnan szintén "lophatsz" követőket, plusz az sem árt, ha aktívan kommentelsz mindenhová, hátha valaki átkattint rád (nyilván ehhez értelmes komment és profilkép is kell). A többi attól függ, hogy vannak-e annyira jó képeid, hogy megérje rád feliratkozni.
2019. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem bekövetni pár embert, de úgy látszik picit túlzásba vittem, mert letiltotta a muveletet az instagram :(
2019. dec. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!