Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a YouTube-on bevezetik a...

Ha a YouTube-on bevezetik a COPPA törvényt, és ezáltal rosszabb lesz, akkor az emberek melyik videómegosztó oldalra térnek át?

Figyelt kérdés
Például a gyermekeknek készült tartalommal megjelölt videóknál le vannak tiltva a kommentek. Ez engem is érint, hiszen van YouTube csatornám, és kommentelni is szoktak. Ez az egy dolog már elég nagy probléma. Akkor ott van még az is, hogy tiltva van a bevételszerzés (bár ez engem nem érint), és még mindig sorolhatnám. Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy kötelező megjelölni minden videót a megfelelő tartalomként (gyermekeknek készült-e, vagy sem). Szerintem emiatt sokan abbahagyják a YouTube-ozást, csak azt nem tudom, hogy melyik videómegosztóra fognak áttérni. Valószínűleg nekem is át kell térnem másik platformra, csak nem tudom, hogy hová lenne érdemes.

2019. dec. 16. 19:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#19 köszi az értelmes választ, nem rád értettem az előbbi válaszom
2019. dec. 17. 15:40
 22/27 anonim ***** válasza:
54%

7 éve videózok, van 20 ezer feliratkozóm, és vagy 800 videóm.

lehet, hogy van némi rálátásom.

Sosem jutna eszembe a seggemet a földhöz verni, mert a YouTube változtat valamit a szabályain.

Én ott vendég vagyok, azt teszem, amit megkívánnak, és nem siránkozok, ha valami megváltozik.

Ezt javaslom mindenkinek.

Azt írod a kérdésben hogy sokan abbahagyják majd, meg máshol folytatják. Hát ki nem sza r ja le ?

Ha holnap megszüntetnék az én csatornámat, másnap ugyan úgy felkelne majd a nap.

Nem értem miért tekint mindenki erre a YouTube-ra úgy, mint valami különlegességre, ami örökké tart. És pláne nem értem, hogy miért hiszik sokan, hogy ott mindent lehet.

2019. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkodni kell tudni, ennyi. Minden változtatásnál megjelennek a hőbörgő emberek, hogy ez így nem lesz jó, úgy nem lesz jó, aztán valójában semmi nem történik, ugyanúgy megy a tovább a csatornájuk, mint eddig. Most sem lesz másképpen. ;)
2019. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ok, beismerem, tévedtem, de ezért most miért kell velem úgy viselkedni mint egy hülyegyerekkel??
2019. dec. 17. 19:29
 25/27 anonim ***** válasza:
11%
Mert az vagy ?
2019. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

"Ok, beismerem, tévedtem"


Nagyot nőttél a szememben. Nem sokan képesek beismerni, ha tévednek.

2019. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
60%
Én minden tartalmat engednék youtubera korlátok nèlkül ha rajtam múlna
2020. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!