Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypallal Fizetnék a Wishen,...

Paypallal Fizetnék a Wishen, a Paypal kötelez rá, hogy megadjak egy bankkártyát, elkerülhető?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy pont azért regisztráltam be a Paypalra, hogy ne kelljen megadnom a bankkártya adataimat, mert azt túl kockázatosnak tartom, helyette én magam utaltam pénzt a Paypalos számlámra, amin azt jóvá is írták.

Ha a wishen megvannak a termékek, és fizetni akarok, akkor kiválasztom a Paypalt, bejelentkezek, és rögtön írja is, hogy a fizetés előtt meg kell adnom egy bankkártyát. De miért? Van elég pénz a számlán, és pont ezt akarom elkerülni. Akkor így mivel másabb, mintha direkt megadnám a bankkártya adataimat? Ugyanolyan rizikósnak gondolom.

Valahogy el lehet ezt kerülni valamilyen beállítással?



2020. jan. 2. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A paypallal sok a szívás. Ajánlom a revoult-ot. Pont erre van benne a virtuális bankkártya. Egy kattintással csinálsz egyet, fizetsz és akár törölheted is.
2020. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Maestroval fizetek és szerintem nincs benne semmi kockázat.
2020. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tesuline válasza:
Sziasztok. Az országban lévő összes banknál van lehetőség un. netszámla nyitására.A főszámla egyfajta alszámlája, mely virtuális. Ugyan úgy tartozik hozzá szlaszám, kártyaszám,érvidő, cvc szám. Csak a főszámláról utalhatsz rá, mondjuk az áru értékét. Annyit tudnak levonni amennyit átutalsz rá. Több mint 10 éve vásárolok ily módon. Soha nem volt gondom.
2020. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!