Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Veletek is megcsinálják azt a...

Veletek is megcsinálják azt a követők, hogy ha egy új követő, pl lány titeket bekövet, ráírtok, elolvassa, de napok, hetek múlva sem reagál a további üzeneteitekre?

Figyelt kérdés

Nem 1 lány követett be engem, megköszöntem szépen a követését, ahogy illik/illene, nem reagált, kérdeztem, hogy mutatkozzon be, írjon magáról néhány gondolatot, arra sem reagált, pedig azt is olvasta.

Na utána nagynehezen elkezdett írni és ezt írta nekem hogy "Ismerlek téged valahonnan? Mit akarsz? Jobb lenne ha nem zaklatnál! Szállj le rólam kérlek!"

Na ez totál szíven ütött, nagyon megviselt, pedig csak ismerkedni akartam volna vele és nem "zaklatni"...

Ez mennyire normális dolog?

Képek, leírás, videók, minden van rólam, de eléggé flegma volt velem.

Ez normális?

Bocsi ha esetleg rossz kategóriába írtam volna! :/

Köszi mindenki válaszát előre is!


16/L



2020. jan. 4. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt hozzáteszem, hogy semmilyen megbotránkoztató, igénytelen, vagy túl erotikus képet, videót nyilván NEM teszek ki magamról
2020. jan. 4. 22:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak beképzelt p.csák
2020. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csodálkozok, hogy vannak itt értelmes lányok is. Akikkel beszéltél, azokat teljes lelki nyugodtsággal sz*rd le, IQ szintjük kb. a fele a tiédnek.
2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én hülyét kapnék, ha mindenki jópofozni akarna velem, akit bekövetek... A követés nem arra való, hogy ismerkedjen az ember, egyszerűen csak szeretné látni a frissítéseidet, mert érdekesnek tart. Ha zavar, hogy vadidegenek bekövetnek, akkor kapcsold ki ezt a funkciót.
2020. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


De akkor sem kéne flegmázniuk, hanem finoman kellene közölni, hogy "Szia, de én sajnos nem ismerkedés céljából követtelek be, hanem frissítéseidet, posztjaidat olvassam, lássam képeidet."

Ennyi.

Szép szóval is kell tudni szólni amásikhoz és nem flegmázni!

2020. jan. 5. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is be követhetlek? :D
2020. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki nem ismerkedés céljából követ be.
2020. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5: Persze, ez is igaz, de neked sem kellene üzenetekkel traktálnod, ha látod, hogy nem ír vissza. Fifty-fifty.
2020. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap 14:38


Kövessen téged vissza a temetkezési vállalat, az! xD

2020. jan. 6. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!