Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus, vagy nem vírus? Bővebb...

Vírus, vagy nem vírus? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Le szerettem volna tölteni az adobe flash cs3-at de azt ugye már nem lehet venni ezért elindultam az ncore-ra de ott sem volt fent. Emiatt elkezdtem az interneten keresni majd a 3. vagy 4. találatnál volt egy letöltő link. bit.ly-n keresztül a MediaFire oldalon lyukadtam ki, amivel korábban nem volt negatív tapasztalatom ezért letöltöttem. 300 megabájtos fájl volt de már itt furcsa volt, hogy kb. 5 másodperc alatt lejött. (.zip fájl volt) Kibontottam majd összeomlott a fájlkezelő. Ez után visszaléptek és sehol nem találtam. Beléptem vissza az interneten és ott azt írta, hogy a fájlt eltávolították vagy áthelyezték. Azt gondoltam, hogy kibontották és azért került át máshova. Kb 25 perc kerestetés után megtalálta egy töredékét 5 fájlban (az egész nincs 1 megabájt). Ezt megpróbáltam kitörölni de azt a hibaüzenet kaptam, hogy: error 0x80004002. Rákerestem és azt írja, hogy okozhatja vírus, vagy esetleg a windowsból hiányzó rendszerfájlok stb. Ekkor le akartam futtatni egy Avast célzott vizsgálatot de az avaston belülről már nem találtam. A fájlokra teljesen más néven (a weboldal nevéről eltekintve) találtam rá ekkor újra az Avast hoz nyúltam volna de ismét nem találtam most azóta nem találom a fájlokat. Megpróbáltam a mcaffe-t is az se talált semmit. Most kipróbáltam a KVRT-t és és a tdsskillert. Szintén semmi eredmény.

Ötlet?

Bocsi, hogy hosszú



2020. jan. 11. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, a sajat erdekedben ne internetezz:)

De koszi nagyon jot nevettem, foleg, mikor le akartad torrentezni a flash playert:)

2020. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Próbálj önállóan indítható víruskeresőt, amit pendrive-ra telepítesz, vagy DVD-re írsz és a gépet arról indítod, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezenkívül vannak (leginkább böngészéssel kapcsolatos) fertőzés eltávolítók, pl.:

[link]

2020. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!