Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta a facebook a fb...

Letiltotta a facebook a fb fiókomat, meddig tart a zárolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az alábbi problémával kapcsolatosan kérem segítségeteket:

Múlthéten fiókomba beléptem a facebookba, az az üzenet fogadott belépésnél a fb-on, hogy gyanús tevékenységet észleltünk a fiókjában, és kért tőlem egy képet, amivel igazolhatom magam.

Fel is töltöttem, és az az üzenet jött, hogy majd értesítést kapok az ellenőrzés után, viszont addig zárolva van a fiók.


Másnap azt írta ki hogy a fiókodat letiltottuk. Találtam egy űrlapot, melynek segítségével beküldtem az igazolványt stb. Azóta semmi válasz sincsen. Se egy email, se semmi. Ugyan azt írja ki hogy a fiókodat letiltottuk.


Mi történhetett? Semmi gyanús tevékenységet nem végeztem benne, rendeltetés szerűen használtam teljesen.


Valamint ilyen esetben meddig tarthat a fiók zárolás?


Köszönök minden hozzáértő választ!



2020. jan. 11. 12:53
 1/9 anonim válasza:
Mikor küldted be a személyidet?
2020. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Január 5-én, azóta sincs semmi információ.


Ezt írja ki a facebook

[link]


Azt írja keressem fel a sugót. Fekerestem, személyes fiókomat letiltották-------> Majd ott volt egy űrlap. Kérte a fiókhoz tartózó emailt, plusz a nevem amit a fióknál használok, meg az okmányt is. Az adatlap és az okmányok megegyeznek. Beküldtem.


Beküldés után írt valami olyant hogy: Köszönjük hogy felvette velünk a kapcsolatot, előfordulhat hogy további információkért jelentkezünk" 


Na ezt többszőr is megismételtem, újra és újra küldöm be az okmányt, de 1 hete semmi. Se egy email, se semmi. Ugyanazt írja hogy a fiókodat letiltottuk.

2020. jan. 11. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a googlinak van már mesterséges intelligencia analizátora ami állandóan figyeli a meglátogatott oldalakat és elemzi hogy nem e vagy egy spammelő gép. Valószínűleg a face is használ ilyen vacakot és rádfogta hogy spammer vagy mert úgy viselkedsz az oldalon.
2020. jan. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Azóta sincs válasz. Úgy hogy még várok, beküldtem az okmányt újra.
2020. jan. 16. 09:31
 5/9 anonim válasza:
Egy ismerősömmel is ez volt. Túl sok képet töltött fel egy csoportba és spamnek érzékelte a fb. Neki is eltartott egy ideig, míg visszaengedték. Most nem emlékszem pontosan, de kb. 2-3 hét is volt. Aktiválni fogják sztem, csak türelem kell hozzá...
2020. jan. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon örülök hogy leírtad, remélem én nekem is feloldják. Még ma sem tudtam belépni,


13 napja vagyok letiltva, eltelt már jó sok idő. Azóta semmi reagálás a facebook részéről.


Ha ez igaz amit írtál, akkor még van remény.


Talán amit még nem írtam le azaz, hogy azt írta ki hogy ,,gyanús tevékenységet észleltünk a fiókodba, ezért biztonsági okokból most kijelentkeztetünk". Majd másnap kérte hogy töltsek magamról fel egy arcképet amin jól látszodok, a harmadik nap meg azt írta hogy: ,,Fiókodat letiltottuk, további információért vagy ha úgy gondolod hogy a fiókodat tévedésből tiltottuk le keresd fel a sugót"


Felkerestem, személyes fiókomat letiltották------> és volt egy űrlap. Kérte a nevem, az email címemet, és egy okmányt. 13 napja várok de se kép se hang. Picit már fogy el a reményem, remélem én is vissza kapom mert az egész mindenséggel facéval voltam össze kapcsolva.

2020. jan. 17. 10:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nincsen semmi hír. Én ezt nem értem.....
2020. jan. 20. 18:37
 8/9 A kérdező kommentje:
20 napja semmi. Tiszta vicc
2020. jan. 20. 23:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi azóta megoldodott, 30 nap után vissza kaptam az adatlapot.
2020. febr. 6. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!