Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem Wishről és azt írja...

Rendeltem Wishről és azt írja ki hogy feldolgozas feb 28 ig es mar egy hete rendeltem de amit 2 napja rendelt azt 1 nap alatt feldolgozta. Baj lehet a masik rendelessel? Rendeljem ujra?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Lehet karanténba van éppen az eladó, ezért nem tudja feladni.
2020. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iibeF válasza:
100%

Nagyon humoros "karanténban". Nem jó ilyen dolgokkal viccelődni, de persze spekulációnak tökéletes.


Nem ismerem pontosan a wish-t egyszer-kétszer kipróbáltam, de nagyon undorító.

Egy 20000Forintos tabletet amit ebayen veszel, azt a wish akciósnak írja 400.000 Forintról.

Egyszerűen szánalmas.


A legjobb ha törlöd a rendelést, es kersz egy visszatérítést, majd keresel egy másik eladót.


Érdemes tájékozódni akár aliexpressen, vagy ebayen, lehet higy olcsóbban kijössz vele, és nem kamu terméket kapsz.

2020. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell bele a humor, mert vicc amit csinálnak és amit a média előad. Azért ennek az egésznek a füstje nagyobb, mint a lángja. Egy kicsit túltolják. Míg a korona vírusban pár százan meghaltak az évben, addig körülbel már 70 ezer ember halt meg az influenza más törzseibe. Na akkor, karantént mindenhova!


Az egésznek politikai érdekei vannak.

2020. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 iibeF válasza:
51%
Ez alap, a vak is látja hogy ez nem Kínából szarmazik, oda lett behozna. Vajon miért zuhannak le az amerikaiak mostanában? Múltkor is volt egy fbi emberekkel teli gép ami lezubant, mind meghalt.
2020. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek is van határa.


Nem készített, vagy bevitt vírusról van szó, hanem valóban van egy influenza vírus, ahogy van több más ezer féle vírus (mondjuk egy ebola sokkal komolyabb dolog, mint ez ...)


De. Milyen jól jött, most a karantén és minden Kínának? Hiszen folyamatosan tüntettek, főleg a fiatalok, a kormány ellen. Na most csönd van. Erre elég volt kicsit felhypeolni egy vírust, karantént létrehozni és stbstb.

2020. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szafica válasza:
Én csak a korlátozottan kapható kedvezményes termékeket rendelgetem be, de mostanában az van, amit te is tapasztalsz, ha meg is nyerem, lehet 1 hét múlva visszautalják az árát, mert a bolt nem tud kiszállítani... :/
2020. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!