Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korábban eltűnt egy fényképes...

Korábban eltűnt egy fényképes bejegyzésem a facebook idovonalamrol (én tettem közzé) és most 1 év után újra látható, de nem állítottam at semmit. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt hittem, véletlenül töröltem, mert nem volt az idovonalamrol elrejtett bejegyzések közt. Lehetséges, h az, akit bejelöltem a képen, elrejtette a sajat idovonalarol és most újra láthatóvá tette, ezért jelent meg nálam? Úgy tudom, ez nem lehet, de akkor hogyhogy újra látom. Eddig keresésre se dobta fel a posztot, most pedig igen. Lehet vmi facebook server hiba volt?

#Facebook #bejegyzés #idővonal #megjelölt képek
2020. febr. 21. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy most lettél nagykorú.
2020. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem ilyet csak úgy nem csinálna. Vagy tán lehet, hogy kiraksz valamit mondjuk 13 évesen és 5 év múlva láthatod viszont... :/
2020. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!