Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet biztonságosan...

Hol lehet biztonságosan instagram követőket vásárolni?

Figyelt kérdés

Értem a sok tanácsot hogyan fejlesszük az oldalunkat. Viszont ha még akarjuk emelni jobban a profilunk követőinek mennyiségét akik valódiak, hol lehet vásárolni, kinek melyik vált be?

Magyar sztároknak is egy része vásárolt követő, Tehát valahol csak lehet biztonságosan.

Köszönöm az értelmes válaszokat

A fikázó, kötekedő válaszokra nem reagálok.

Szép napot!



2020. febr. 27. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy én is fizettem két alkalommal hirdetést, nagyon minimális összeget, és én meg voltam vele elégedett. Mondjuk én nem a privát profilomat hirdettem,(A privát profilomon egyébként szintén elég jó elérésem van, és egy fillért sem fizettem érte, 2000-3000 lájk van egy képemen) hanem a munkámat, és így egy hirdetésből lett 78 új követőm, emellett rengetegen rámírtak hogy tetszik nekik a munkám, szeretnének tőlem vásárolni stb.

Az ilyen like és követő szerző alkalmazások egyébként azért is rosszak, mert ott olyan emberek vannak fent, akik szintén likeot- követőt keresnek, és gyakorlatilag sok ember beköveti,belájkolja egymást egy appon keresztül, egyáltalán nem érdekel kik azok, mit raknak ki, és ha lemegy ez a hullám elkezded őket majd kikövetni ha előbukkannak a hírfolyamodban, és ők is így tesznek. Vagy ha még rosszabb, akkor indiai botok csinálják ugyanezt.

2020. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A Buzzoid nem rossz, de itthon a likepiac .com megy főleg.


Annyiban meg tudja érni néha, hogy egy kezdőlöketet ad, hiszen 10 követővel rendelkező oldalakat az emberek nem olyan nagy kedvvel követnek be.


Meg van aki erre építi a karrierjét, például az instás Festyinstyle vette a követőit, mégis csomó cég dolgozik vele.

2023. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!