Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell wifit venni otthonra?

Hogy kell wifit venni otthonra?

Figyelt kérdés

IPadem van es frissiteni kene,mert a bluetooth billentyuzettel csak ugy fog mukodni. Mobilinternetem van amugy.

Veszek egy routert es kesz? Azt a tuskes eszkozt? Leteszem az asztalra otthon es kesz? Azert nem akarom nyilvanos wifin frissiteni,mert online fizetni is fogok frissites elott: 200 GB iCloud tarhelyet kell venni a biztonsagi mentes miatt 900 forintert, a frissites elso lepese ez.



2020. márc. 29. 13:44
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Kell otthon legyen internetkabel? Vagy csak a konnektorba bedugom es kesz, a routert?


Masra a wifit nem fogom hasznalni,mert egy keszulek van a haztartasban,ez az iPad. Okostelefon sincs.

2020. márc. 29. 13:51
 2/33 A kérdező kommentje:
Jo nekem erre a celra a legolcsobb Tenda a9 router, 3260 forintos?
2020. márc. 29. 13:57
 3/33 A kérdező kommentje:
A Telenornal is intezkedni kell valamit? Ott van mobilinternet elofizetesem.
2020. márc. 29. 14:00
 4/33 P.O.C. ***** válasza:

Hát az biztos, hogy a Wi-Fi router vásárlástól még nem lesz a Wi-Fi -n Internet kapcsolat. Konyhanyelven a Wi-fi router arra jó, hogy a vezetékes internet előrefizetésedet vezeték nélkülivé alakítja, nem többre. Természetesen van olyan router is, ami SIM kártyát fogad és kezeli a mobil internetet is, csak azok drágábbak.


Igaz, nem voltak még almás cuccaim, de nem hiszem hogy ennyire túl lenne komplikálva. Amúgy meg egy sima telefon mobil internet kapcsolatát is meg lehet osztani Wi-Fi -n keresztül. Csak ezért nem kell routert venni.

2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Sima telefont is meg lehet osztani...

Nem kell routert venni.

Nem ertem.

Hogy lesz ebbol frissitesem iPaden?

2020. márc. 29. 14:19
 6/33 anonim ***** válasza:

Te vagy valamelyik ismerosod megosztja a mobilnetjet a telefonrol wifi formaban.

Te racsatlakozol arra es frissitesz.

2020. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Aha, megprobalom.
2020. márc. 29. 14:40
 8/33 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2020. márc. 29. 14:41
 9/33 A kérdező kommentje:

5000 forintos blaupunkt telefonom van.

Van rajta olyan,hogy Alklamazas-Bluetooth- bekapcsoltam,-Parositott eszkoz-Uj eszkoz hozzaadasa-Kereses.


Keresi,de nem megy tovabb,csak keresgel...


Most irta ki: nincs parosithato bluetooth eszkoz.

2020. márc. 29. 14:59
 10/33 A kérdező kommentje:

Most iPaden is bakapcsoltam bluetoothot es wifit,de igy se jo.

Nincs felfedezheto bluetooth eszkoz.azt irja.

2020. márc. 29. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!