Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell wifit venni otthonra?

Hogy kell wifit venni otthonra?

Figyelt kérdés

IPadem van es frissiteni kene,mert a bluetooth billentyuzettel csak ugy fog mukodni. Mobilinternetem van amugy.

Veszek egy routert es kesz? Azt a tuskes eszkozt? Leteszem az asztalra otthon es kesz? Azert nem akarom nyilvanos wifin frissiteni,mert online fizetni is fogok frissites elott: 200 GB iCloud tarhelyet kell venni a biztonsagi mentes miatt 900 forintert, a frissites elso lepese ez.



2020. márc. 29. 13:44
1 2 3 4
 21/33 P.O.C. ***** válasza:

Az D-Link DWR-116 nem SIM kártyás router, csak képes fogadni olyan USB modemet (Dongle -et, mobil internet stick -et vagy ahogy tetszik) amibe SIM kártyát rakhatsz. Nem mindegy.


SIM kártyás router pl ez: [link]


Olcsóbban nem nagyon találtam, főleg most, hogy a világvége pánik miatt, minden műszaki cucc ára felszaladt.

2020. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 P.O.C. ***** válasza:

Vagy ha esetleg a szolgáltatónál akarod megoldani:

[link]


Itt az első kivételével mind SIM kártyás router.

2020. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2020. márc. 29. 18:00
 24/33 A kérdező kommentje:

akkor veszek egy ilyet,tegyuk fel.


Mit dugok bele? Ipad sim kartyajat vagy mit?


Telenorral is kapcsolatba kell lepni?

2020. márc. 29. 18:01
 25/33 P.O.C. ***** válasza:
Ha az elsőnek linkeltet veszed, akkor nem kell foglalkozni a szolgáltatóval, csak berakod a SIM kártyát az eszközbe elvégzel néhány beállítás és megy is a Wi-Fi.
2020. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Es hogy lesz ez pontosan, ha az elsot veszem meg?


1.IPadbol kiveszem a sim kartyat, beteszem a routerbe.

2. Beallitasokat vegzek.

3. Mehet az iCloud tarhely vasarlas es a mentes es a frissites ugy, hogy kozben sim kartya vegig a routerben van, iPadben pedig nincs kartya?

2020. márc. 29. 18:52
 27/33 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább fognám magam, és bemennék valamelyik szolgáltatóhoz, pl.Digi, Telekom, stb. attól függően, hogy melyik elérhető a lakhelyemen, azaz melyik tudja bekötni a netet hozzám. Bemennék a megfelelőhöz, érdeklődnék mik a lehetőségek, aztán beköttetném. "Stabilabb", mint ilyen sim kártyákkal bohóckodni, mobilnettel bohóckodni. Aztán ha ez meglenne, behúznák a netkábelt, onnantól elég lenne egy pár ezer ft-os wifi router az iPad frissítéséhez.
2020. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Nekem a mobilnet nagyon stabil.azzal semmi baj nincs.

2. Surgos,ezt az egeszet napokon belul meg kell oldani.

2020. márc. 29. 19:52
 29/33 A kérdező kommentje:
Amugy mit jelent az,hogy behuzzak a netkabelt? Bejonnek a lakasba is?
2020. márc. 29. 19:55
 30/33 anonim ***** válasza:
Igen, normál esetben bemennek, de most a járvány idején nem tudom, lehet, hogy nem. Meg ha sürgős, akkor mindegy, mert pár nap alatt általában nem szokták bekötni. Így marad a mobilnetes megoldás.
2020. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!