Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell wifit venni otthonra?

Hogy kell wifit venni otthonra?

Figyelt kérdés

IPadem van es frissiteni kene,mert a bluetooth billentyuzettel csak ugy fog mukodni. Mobilinternetem van amugy.

Veszek egy routert es kesz? Azt a tuskes eszkozt? Leteszem az asztalra otthon es kesz? Azert nem akarom nyilvanos wifin frissiteni,mert online fizetni is fogok frissites elott: 200 GB iCloud tarhelyet kell venni a biztonsagi mentes miatt 900 forintert, a frissites elso lepese ez.



2020. márc. 29. 13:44
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A telefonon szerintem nem lehet internetzni,ahogy nezem.
2020. márc. 29. 15:02
 12/33 anonim ***** válasza:
Add oda mar valakinek aki ert hozza, mert ez neked tul magas.
2020. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Egydul vagyok.

A baratom se ert hozza,es nincs is itt.

2020. márc. 29. 15:07
 14/33 A kérdező kommentje:

Veszek akkor routert.

Lehet,hogy tudom majd valamire hasznalni,ki tudja.

Meg 1-3 evente egyszer ugyis mindig kell frissiteshez.

2020. márc. 29. 15:10
 15/33 anonim ***** válasza:

A router jo lesz majd porfogonak ha nincs internet elofizetesed. Onmagaban semmire se jo, mar le lett irva.

Tenyleg add oda valakinek, vagy menj el fel orara valami ismerosodhoz, mert te csak kidobod a penzed, de frissitesed attol meg nem lesz.

2020. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Oke, koszi.
2020. márc. 29. 15:39
 17/33 anonim ***** válasza:
Hiába veszel wifi routert, ha valamelyik szolgáltató által nincs bekötve az internet, akkor egyszerűen nem lesz internet. Esetleg a korábban említett sim kártyás wifi router megoldás lehet. A mobil szolgáltatódnál érdeklődj ez ügyben!
2020. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Es ugy,hogy veszek egy routert es egy honapra elofizetek wifi internetre? Az ugy jo? Vagy kabel is kene,ami bejon a lakasba?


Nincs ismerosom,aki ert ilyesmihez.


2. Megoldas: icenter uzletben van wifi,ott meg tudom csinalni a frissitest. De nem akarom,hogy bankkartya adataim a kezukbe keruljonek, mert icloud tarhelyet is venni kell frissites elott ott,ahol wifi is van,ott tudom megvenni a tarhelyet. Nyilvanos wifivel,ugye,nem szabad vasarolni.

Akkor ez hogy legyen?

2020. márc. 29. 15:45
 19/33 A kérdező kommentje:
17- es ,oke. Sim kartyas router.
2020. márc. 29. 15:46
 20/33 A kérdező kommentje:

Olyan sokkal nem dragabb,ugy latom. 6000 -ert mar van.

Milyen sim kartyat kell beletenni? Az ipadbol,kiveszem es azt,vagy hogy?


D-Link DWR-116 Router, 9793 ft, ez pl jo lenne? Arukereson neztem ki.

Vagy olcsobb is jo?

2020. márc. 29. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!