Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Holnap jon a sim kartyas...

Holnap jon a sim kartyas routerem. Hogy is lesz akkor ezzel nekem wifi a tabletemen? Tp link tr- mr 6400 tipus.25. 000 ft.

Figyelt kérdés

Most van egy ipadom,amiben mobilinternet van,sim kartya,korlatlan internet. De a frissiteshez szuksegem lenne eros wifire.

Ma az icenterben, probaltam a frissites elso lepeset,a biztonsagi mentest, az ottani wifivel,de a 8O GB

anyagomat orak alatt sem tudta biztonsagi mentessel menteni. Utana jott volna a frissites.

Tegnap meg a baratom testvere telefonja szórta nekem a wifit, de még csak 20 szazaleknal jartunk,mikor kiirta, meg ot ora van hatra!

Eloszor 20 percet josolt,aztan 40 percet, 1,2,3 majd ot ora a befejezesig!


A sim kartyas routerrel meg tudom ezt oldani gyorsabban?

Mik a lépesei ennek a biztonsagi mentesnek pontosan?

1. Beteszem az ipad sim kartyajat a routerbe.


[link]



2. Kezdodhet is az ipad biztonsagi mentese?



Most akkor meg egy laptop,tablet ,telefon pluszba nem szukseges,ugye?



2020. ápr. 2. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A mobilinterneted nem lesz gyorsabb.
2020. ápr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

"Most van egy ipadom,amiben mobilinternet van,sim kartya,korlatlan internet. "

Akkor most mi a fenének kell a wifi.

Használd közvetlenül a padot feltöltésre.

2020. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Atzert kellett a wifi,mert csak ugy lehet az iPad Ios opracios rendszert frissiteni.


De most gond van, dugnam bele a mikro sim kartyat es teljesen belecsuszba,ha betolnam teljesen, .utana hogy fogom kivenni?!

2020. ápr. 3. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:

Wifi ket dologra kellett.

1. Biztonsagi mentest kell csinalni gepemrol.

2. Frissiteni opracios rendszertt.

Mindkettohoz wifi kell.

2020. ápr. 3. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

De most is mobilinterneted lesz ha jól értem.


Van egy ajtó ez a simkartyas net, nem fér ki a kanapé.

Veszel egy targoncát, de ugyanazon az ajtón akarod attuszkolni ugyanazt a kanapét.


A targonca lazán kivinne, ha lenne vezetékes neted ergo nagykapud amin kimehetne a targonca. De hiába a tarconca ha nincs kapu.

2020. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem en talaltam ki,az apple irja,hogy wifi kell a biztonsagi menteshet,frissiteshez,maskepp el se indul.
2020. ápr. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!