Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy lakásban két személy...

Ha egy lakásban két személy is akar két külön internetet, akkor azt hogy kell megoldani?

Figyelt kérdés
A Diginél vagyunk. Azt szeretnénk, hogy be legyen kötve egy újabb internet, de egy másik szobába. Ugyan azt az internetet használjuk majd mind a ketten, vagy egy másikat, új IP címmel? Ha ketten megyünk fel egy emailcímre, akkor nem lesz gond? Egy közös netet fogunk használni, vagy új lesz bekötve? Hogy érdemes, mit kell majd mondanunk?
2020. máj. 1. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Illetve azt sem tudom, hogy a kábeltől függ-e, hogy hány Mbit-es a net.
2020. máj. 1. 20:13
 12/15 anonim ***** válasza:

tehát értitek, hogy ne legyen gond, ha ketten használjuk egyszerre,

Ennek igy valahogy semmi ertelme hogy megis mit szeretnel. Vagy nagyon nem ertesz az internet mukodesehez.

Nem tudom hogy ti milyen emailt hasznaltok, mar ha egyaltalan emailrol van szo, de siman tudom egyszerre 2 keszulekrol hasznalni, akar a masik szobabol is, es kutyanak se jelzi hogy fenn vagyok. Amugy is ehhez kothetsz 10 masik szerzodest is, ha a beallitasokban mindig elerheto vagy.

2020. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, ma is kapható jó minőségű kabel
2020. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A megabit ne erdekeljen nem fontos információ számodra. De igen, függ a kabeltol függ sok mindentől, de nem fogod tudni az utcai kábeleket lecserélni így neked lényegtelen. Lassú se lesz tényleg ilyen szinten ne foglalkozz vele.


Vegyél UTP kábelt kossetek össze és kész

2020. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont egyedül nehezen fogjuk megcsinálni, mert a másik szobába kell átvezetni a kábelt, és fúrni is kell meg miegymás. Mindegy, majd megoldjuk. Köszi a válaszokat.
2020. máj. 1. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!