Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van az hogy a vezetékről...

Jojo1200 kérdése:

Mitől van az hogy a vezetékről jövő internetem gyors a wifim pedig nagyon lassú?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új,gyors wifi routert mert azt hittem,hogy a régivel van gond. De ezzel is ez a baj. Vezetékről 60mega,wifiről van hogy 0,4 mega.
2020. máj. 5. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a wifinek lehet nagy a távolság, esetleg gyengébb is, a kábel pedig lehet gigabites portokra csatlakozik.
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szobában vagyok a wifivel,és direkt nagyon erős wifit vettem,hogy az udvaron is fogható legyen a jel.
2020. máj. 5. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Ami adja a jelet (router?) milyen szabványú? 802.11/a/b/g/y/n/ac/ax? Mi a működési frekvenciája?
2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni?
2020. máj. 5. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:
D-link dcm 301 modem
2020. máj. 5. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Router configban. Start menü, cmd [enter], ipconfig [enter] gateway (átjáró) címe a wifi/ethernet kapcsolatok környékén. Ez a cím a router címe, ha megvan, mehet a böngészőbe. Account a router hátulján általában, belépsz, és ott találsz infót. De ha már ott vagy, és találsz működési frekvenciát, azonnal át is teheted arra is, mert lehet, hogy a szomszéd mikrója is bezavarja az épp beállítottat.
2020. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látom próbálsz segíteni,de én nekem ez magas...
2020. máj. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!