Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen weblapokat hiányoltok...

Milyen weblapokat hiányoltok a mindennapokból?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy az emberek többsége milyen oldalakat hiányolnak az életükből. Mi az, ami segíthet és sokat gondoltatok már rá, de még nincs ilyen. Legyen az kapcsolatos játékkal, üzlettel, bármivel!

2020. máj. 15. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szoktam utánajárni a dolgoknak (Google-en csak az első két oldalt nézem meg a találatokban, és esetleg idézőjelbe rakva keresek meg valamit, ha ez kevésnek számít), de szerintem elég kevés az ingyenes, regisztrációt Nem igénylő weboldal. Meg angol (vagy más nyelven) már létezik valamilyen weboldal, de magyarul még hasonló sincs.


Ingyenes oktatás (például programok, appok használatára) magyarul, néhány témában nagyon kevés van, vagy egyáltalán nincs. Vagy magyar telefon-/gépkereső weboldal, ahol lehet szavazni, toplisták vannak stb. Egy Gsmarena szerűség is jól jönne magyarul. Vagy weboldal fotózásról.

Ingyenes, regisztráció nélküli ábrák, grafikonok, táblázatok vízjel, márka Nélkül.

Intro, outro, logo, banner stb. makerek Magyarul, ingyenesen, regisztráció nélkül, vízjel, márka nélkül. (persze, a logót és a bannert könnyű magadnak is megcsinálni, nem mindenki igényel ilyen weblapot, de azért még mindig nagy a %, akinek kéne)

Régi térképek, antikvár dolgok.

Linkgyűjtemények. Magyar linkekkel. Ezzel meg lehetne felezni a „nemtalálomokat”.

Valami összetett „összebeszélő”, megbeszélő weboldal, ebből akár alkalmazás is jó lenne, ahol lehet üzenetezni, hívni, időpontokat beállítani, és még rengeteg ilyen hasznos dologgal, magyarul. ÉS: a sok olyan fölösleges funkció, ami a FB-nen, vagy a Messengerben benne van kihagyása, viszont lehetnének például gyors válaszok, előre beállítottak, és még sok más hasznos funkció. Ilyen weboldalra jöhetne a regisztráció.

Tanulásról, tanulási technikákról, vázlatkészítésről weboldal, blog, ahol lehet Mindenképp kérdéseket feltenni. És ezt jó lenne regisztráció nélkül. És például jó lenne, ha lehetne benne ilyen posztféleségeket is kitenni, és ezeket értékelni, kinek mennyire vált be a módszer, és így tovább. Még sok hasznos funkció lehetne benne.


Nekem most ennyi jutott eszembe.

2020. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!