Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Benneteket zavar, ha valaki...

Benneteket zavar, ha valaki kitöröl facebook-on az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Amikor látom, hogy 1-2 ismerőssel kevesebb van, mindig elkezdem keresgetni, hogy ki törölhetett ki. Megjegyzem, NEM az ismerőseim száma számít, hanem egyszerűen tudni szeretném, hogy ki az, aki lenéz, aki "nem akar" az ismerősöm lenni, és esetleg ha ráakadok a profiljára, véletlenül se jelöljem be.

2020. jún. 29. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon zavar.
Nem zavar egyáltalán.
Nem érdekel, ki törölt ki.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen hidegen hagy. Fogalmam sincs mennyi ismerősöm van, így többnyire azt se veszem észre ha kitörölnek (max véletlenül). Mivel soha nem osztok meg semmit (nincs is tevékenység a profilomon) így ennek valószínűleg egy oka lehet, hogy a régi ismerősöket "kitakarítja" akikkel már nem tartja a kapcsolatot. Nincs ezzel semmi gond.
2020. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt se tudom, hany ismerosom van, nemhogy 1-2 feltunjon... Ha netan szazat ugrik minuszba, talan az mar igen. De vagy egy eve nem neztem ra utoljara.
2020. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. De nálam sokszor nem az van a háttérben, hogy töröl az ismerősei közül, hanem hogy törli a fiókját vagy újat csinál.
2020. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem érdekel. Érdemben 8 emberrel tartom a kapcsolatot Face-n, ezek közül 2 a testvérem akikkel napi szinten személyesen is beszélek, a többi meg a "ritkábban beszélek vele"-"mindennap beszélek vele" skálán bárhol lehet. Változó.

A többi majd 300 ismerősöm nem érdekel, így nem tűnik fel, ha törölnek.

2020. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal zavaróbb amikor orrba-szájba jelölnek...
2020. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor én leszek a különc.Engem igenis zavar. Én is tudnék egy csomó embert törölni ha nagyon akarnék de nem teszem.Miért? Mert nem fáj,hogy ott vannak.

Szóval kb ez egy jelzés,hogy "annyira se tartalak,hogy megtartsalak az ismerőseim között". Persze nem fogok eret vágni miatta de nem is fog hidegen hagyni.

2020. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Fogyatékosok oldaláról dicsőség távozni;)
2020. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem tudnak, mert nem regisztráltam.
2020. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!