Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome-t használok...

Google chrome-t használok belépek ncore-ba és azt irja hogy Az ön kapcsolata nem privát... Mit udok ellene tenni hogy ezt soha többet ne irja ki mert már idegesitő hogy csomo oldalnál ezt irja ki és nem csak az ncore-nál mit csináljak, hogy ezt ne?

Figyelt kérdés
mit csináljak, hogy ezt ne irja ki soha többet? (legfrissebb Chrome van rajta)

2020. aug. 1. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Szinkronizáld az időt, akkor is ha úgy tűnik, hogy stimmel.
2020. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11. válaszoló magától áll be az idő! de már ezt leirtam hogy szinkronizált idő van rajta!
2020. aug. 2. 07:58
 13/14 zollee0203 válasza:
0%
Sziasztok, nekem is ugyanez a problémám, telefonról be tudok jelentkezni ncore-ra is, de asztali gépről rögtön kapom én is ezt az "ön kapcsolata nem privát" üzenetet. Végigpróbáltam amiket a fenti válaszolók ajánlottak, de nem működik egyik sem. Nálam tegnap óta áll fennt a probléma. chrome frissítve, idő automatikusan frissül, bár manuálisan is frissítettem.
2020. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 savanyújóska ***** válasza:
[link] - Innen a Solution 3 lépéseit csináld végig, és elvileg megoldja, és egy fokkal biztosabb megoldás #8 által javasoltnál. (Mivel itt csak az ncore certjét importálod be, nem általánosan engeded el ezt a fajta szűrést.) Illetve én mindenképp leellenőrizném az url-t ( [link] - szögletes zárójel csak azért, hogy ne legyen link), mivel nekem mobilos chromeon nem dob ilyen hibát, elképzelhető, hogy csak egy hasonló oldal, és emiatt nem stimmel a cert.
2020. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!