Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet az internetemnek?

Mi baja lehet az internetemnek?

Figyelt kérdés
játékon kivül normális, 10-15. elindítok egy játékot egyből felugrik, főleg mikor többen vagyunk a neten. Ez a több ez kettő személyt jelent, velem együtt xdd tehát nemtudom.. router új, gép új, azok nem lehetnek a probléma forrásai.

2020. szept. 21. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ugrik fel? Kifejtenéd?
2020. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja a ping, bocsi azt kihagytam.
2020. szept. 21. 13:01
 3/11 A kérdező kommentje:
csgoba "teleportálgatok"
2020. szept. 21. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:

A lehetséges hiba okai:

- Le/Fel töltés fut a háttérben

- Alacsony sávszélesség (MBPS)

- Hibás, vagy rosszul működő router

- Wi-Fi-n játszol

- A közeg sérült vagy gyenge minőségű (régi UTP kábel)

- A laptop/pc hálózati kártyájának a hibája


Ezeket gondold át először, talán ez segít a hiba keresésében.

2020. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gyenge minőségű utp kábel? tudnál küldeni olyat ami jó és akkor veszek olyat
2020. szept. 21. 13:10
 6/11 A kérdező kommentje:
talán a kábel lesz a hibás, csak onnan is gondolom, hogy annó mikor mi beköttettük ezt a netet akkor jó volt, probléma mentesen futott. De most.. lehet már régi
2020. szept. 21. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Cat5e, cat6, cat6e amik már jobbak. De a cat5 se rossz épen.

Nekünk is volt hasonló, hogy ha valaki BÁRMIT, letöltött a netről, akár egy videót vagy valamit alig jött lefele sebességben, de az egész hálózaton megette a netet. Nekünk úgy oldódott meg hogy telefonáltunk a szolgáltatónak egy masik (valós) hiba miatt és akkor mikor kijöttek szóba került a dolog. Ők meg mondták, hogy a (helyi) központban átdugnak minket egy másik portra, elmentek, visszajöttek és azóta jó is minden.

2020. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, nekem is ez lesz. Akkor ezeket a kábeleket nem nekem kell külön venni hanem ők szokták?
2020. szept. 21. 14:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Hoppá, elfelejtettem az eredményt írni :D Csak gondoltam, ha valaki a jövőben rátalál erre a kérdésre akkor tudja mit kell csinálni, ha ilyen problémája van. Tehát kijöttek a szerelők és ahogy a 7. válaszban is elhangzott, kicserélték az antennát, a kábeleket egy cat5e-re illetve a modemet is kicserélték, mondván, hogy régi már nagyon minden.. cakkon puder az egészet magyarul :D Illetve én a biztonság kedvéért egy új routert is vettem. Mind ezt költségmentesen, jó a router 2500 volt :D de a szerelők nemkértek semmitse, még ajándékba megkaptam a régi ethernet kábelt is :D Úgyhogy, ha valakinek ilyen problémája lenne a nettel kapcsolatban akkor nyugodtan kilehet hívni a szerelőket.
2020. okt. 7. 06:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ki lehet hívni a szerelőket, ha biztos valaki abban hogy nem a számítógépével van a baj, különben súlyos kiszállási költséget számolnak fel, szóval csak óvatosan.
2020. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!