Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassabb sokkal az...

Miért lassabb sokkal az internetem?

Figyelt kérdés

Draga vodafonehoz szerzodtunk le leggyorsabb netet kertuk az 1000reset.Konkretan filmet 1,5-2 megaval tudok csak tolteni.Speedtesten 20 mbps-t erte el.

Es konkretan meg sem kozeliti a garantalt gyorsasagot a 200at.

Mit kell csinalni iylenkor?

Iszonyat idegesito...nem is varom hogy 1000es netunk legyen mert tudom h azt nem fogja elerni nagyon valoszinu

De legalabb a garantaltat erne el...

Menjek be reklamalni?Er egyatalan valamit?

Arrol nem is beszelve hogy folyamatosan leall az internet,akadozik stb aztan random visszajon.

Egy szoval semennyire nem mukodik..egy hete lett aktivalva meg bekotve minden..

Elore koszi a valaszokat



2020. szept. 27. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs meg a garantált semmilyen módon, reklamálni kell. DE! Mindezt kábelen, közvetlenül a modembe kell mérni. Csak így garantál bármit a szolgáltató. Wifin, routeren, switchen keresztül semmit, mert azok mind visszafoghatják (a wifi garantáltan vissza is fogja).
2020. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es a torrent sebessege se mervado. Csak speedtest ertek.
2020. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Router/Hálókártya tudja az 1000mb/s-et? Az lesz a gond szerintem, hogy nem.
2020. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most kötötték be az optikait, hoztak digitális elosztót is. De ez a Telekom. Nem akadozik, nem fagy le a tv, semmi baja, nem 1000, csak 300. De sokkal gyorsabb lett.
2020. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!