Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolat nélkül...

Internet kapcsolat nélkül lehet normális navigációt találni csak GPS használattal? Az újratervezés eltévedésnél miért csak nettel várható?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Online térkép csak a forgalom miatt kell. Online navigávió így tud az alapján alternatív útvonalat mondani, hogy ha valahol torlódás van. Offline erre nem képes. Persze térkép is frissül, de azért új utakat nem fektetnek olyan gyakran hogy egy megfelelő időközönként frissített offline térképen ne jelenjen meg.
2020. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A lényegi kérdésre továbbre se kaptam választ, hogy ha nincs internetem, a navi újratervezés működik online térképen?
2020. nov. 12. 11:21
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi az ami még mindig nem egyértelmű..?

[link]

2020. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam ki, de működnie kell, mert csak letöltött térkép kell hozzá, ehhez miért kéne net? Ennyi idő alatt már sétálva is rég kipróbálhattad volna.
2020. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 A kérdésed nem ez volt. Erre a válasz hogy nem, nagy valószínűséggel ONLINE navigációban nem fog működni net nélkül. Bár kehet letölti előre magának, ki tudja. Ezért mondtam hogy használj OFFLINE navit.
2020. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!