Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaszerezni a...

Hogyan lehet visszaszerezni a feltört FB-fiókot?

Figyelt kérdés

Fiamnak kb. 1 hete feltörték a FB-ját. Én mint ismerőse jelentettem a feltörést pár napja, de egyelőre nem történt semmi.

Egyáltalán azt sem értem, hogy mire volt jó ez az egész. Semmit nem csináltak a profiljával, minden megvan rajta, nem cserélték le a képét, nem kapunk tőle kéretlen videókat vagy bármi ilyesmit. A bejelentkező képernyőn a gépen folyamatosan látom, ahogy nő az értesítések száma, tehát azt sem nézi senki. Szóval igazából "csak" annyi történt, hogy nem tud belépni. Próbáltuk az új jelszó kérését is, de a kétlépcsős azonosításnál elcsúszik a dolog, mert az e-mailes kódot megkapja, beírtuk, de utána a következő nem érkezik sms-ben. Van esetleg valami ötlete valakinek, hogy mit lehetne még csinálni?



2020. dec. 29. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
"Ha az elfelejtett jelszóra kattintasz, ott le van írva minden lehetőség, azon kívül nincs semmi"
2020. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
45%
hasonló cipőben járok csak nekem valaki vagy valami kicserélte a gmailes címemet egy random hotmailosra és azóta csak emailen keresztül lehetne újra belépni ami meg a hotmailos és az meg kapufa. járt már valaki így?
2022. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Mi is így jártunk, sajnos nem sikerült visszaszerezni, mert a facebooknál nincs ember, akinek írni lehetne. Pedig ez egy igen gyakori probléma, igazán találhatna valami megoldást rá a facebook.
2023. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!