Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagram telefonszámot...

Az instagram telefonszámot kér, nem enged belépni. Kikerülhető valahogy?

Figyelt kérdés
Megvan a profilom meg minden, de nem tudok belépni amíg nem adok telefonszámot. Már az gyanús volt hogy a születésnapomat is kérte! Ki szeretném kerülni a telefonszám megadását!

2021. jan. 31. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Adj meg egy publikus számot, amire a küldött üzenetek egy weboldalon megjelennek.
2021. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen létezik? :O Tudnál adni egy ilyen weboldalt?
2021. jan. 31. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Telefonszám nélkül hogy szeretnél két lépcsős azonosítást?
2021. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért kell az oldalnak a két lépcsős azonosítás? Ezt se értem teljesen.

És ha facebookkal regisztrálnék, akkor nem kérné?

2021. jan. 31. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"És ha facebookkal regisztrálnék, akkor nem kérné?"

A facebooknál is megadtad, szintén a két lépcsős azonosítás miatt.


"Miért kell az oldalnak a két lépcsős azonosítás? Ezt se értem teljesen."

Hogy a jelszavad ismeretében nem tudjon egy idegen alapvető dolgokat módosítani amivel téged kizár a saját fiókodból és visszaél vele..

2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg a facenek sem a telefonszámomat. :)

De ez így most érthető. Köszönöm. De a jelszavam nem egyszerű, máshol nem adom meg, ezért még mindig fölöslegesnek tartom ezt a kétlépcsős azonosítást. Főleg mert utánaolvastam ennek és volt akiket telefonon zaklattak mindenféle szervezetek.

2021. jan. 31. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

"Főleg mert utánaolvastam ennek és volt akiket telefonon zaklattak mindenféle szervezetek."


Milyen szervezetek? Biztos azért gyújti az insta a telszámot, hogy majd eladja mindenféle szervezeteknek hogy téged zaklassanak... édesfxxom :D


Te fölöslegesnek tartod a kétlépcsős azonosítást. Nemrég volt kérdés(talán múlt héten ), amikor valakinek vitték a profilját és visszaéltek vele és nem tud mit tenni... na olyankor kell a két lépcsős azonosítás :D

2021. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb: foglalt a felhasználónév, amivel korábban regisztrálni próbáltam, de a profilt nem tudom használni.
2021. jan. 31. 20:22
 9/10 A kérdező kommentje:
És az e-mailt sem engedi már.
2021. jan. 31. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:

igazából tökmind1, mit csinálsz, nincs biztonságos megoldás.


ha nem használsz kétlépcsős azonosítást, de erős a jelszavad, akkor is kikerülhetnek a felhasználók adatai. többször volt már rá példa és nem kis, amatőr cégek lettek megtámadva.


kétlépcsősnél is vannak gondok. az sms-es alapú azonosításnál elég sokszor vannak kimaradások, és az oldal a szolgáltatóra, a szolgáltató meg az oldalra mutogat...


az alkalmazás alapú(mint mondjuk google authenticator)meg offline tokeneket használ...újratelepítettem a telefonom, és azokat a tokeneket már biztonsági mentésből se lehet visszaállítani, elég sok profilomat buktam, mert support szart bele a problémámba.

2021. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!